неДоПриличий• 04 марта 2016
Нужен совет!
Нужен совет!!!Надо выходить на работу ,за городом . Из дома нужно уйти в 6,30 . Садик с 7 утра. Куда деть ребенка,до сада, ? Муж часто в командировках . Всем спасибо!!!
Не гоню• 04 марта 2016
может договориться с воспитателем или нянечкой, чтобі приходила раньше, доплатить что-то
КонхфЭдкаТузик• 04 марта 2016
написати на роботі заяву про зміщення робочого дня на пів години в рахунок обідньої перерви не варіант? десь в законі таке є, що зобов´язано керівництво підписати. В нас на роботі всі так ходять...