Крем для арбуза• 13 марта 2016

Субсидия и депозиты. Кто в курсе, зайдите!

Может ли пенсионер, получающий субсидию, получать прибыль (800грн. в месяц) с депозита?
Повлияет ли это на субсидию?
пу_пугренчик• 16 марта 2016
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 26 червня 2015 р. № 475
Київ

Про спрощення порядку призначення та надання http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/475-2015-п.
“8. Для призначення субсидії сукупний дохід обчислюється виходячи з нарахованих особам доходів без урахування податку з доходів фізичних осіб, відомості про які надаються структурним підрозділам з питань соціального захисту населення ДФС, Пенсійним фондом України, фондами соціального страхування, вищими навчальними закладами у порядку, визначеному пунктом 13 цього Положення, а також розмірів державної соціальної допомоги, що виплачується структурними підрозділами з питань соціального захисту населення (крім частини допомоги при народженні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, частини допомоги при усиновленні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”).

До сукупного доходу не враховуються сплачені особою аліменти, доходи від розміщення депозитів, грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, які беруть безпосередню участь в антитерористичних операціях, допомога громадських та благодійних організацій, допомога на поховання, одноразова допомога, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності.”;

пу_пугренчик• 16 марта 2016
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/475-2015-п
Сундучок с каникулами• 25 марта 2016
Ответ дляПесиКот
Включаєте прибуток з депозиту в загальний прибуток і якщо виходить субсидія то оформляйте її
Депозит то такий самий прибуток, головне не приховувати його і проблем не буде

П.с.: а тим хто говорить що приват не видає клієнтів.... то воно може і так, але ви забуваєте що депозити зараз оподатковуються і приват відраховує податки по депозиту, відповідно податкова з легкістю по сумі сплачених податків вирахує ваш дохід

а Вы впевнені,що банки перераховують не однією сумою податки?? Мені здажться, що податки не відображають по конкретному вкладнику...
Сундучок с каникулами• 25 марта 2016
Ответ дляПесиКот

Ну ну...
Гнати з роботи того спеціаліста потрібно
От коли вам штраф нарахують тоді поговорим

штрафи не нараховують.....читайте зміни

а Вам що з того? завидно?