Бубль Гум)• 21 марта 2016
Дівчата, хто є держслужбовцем і заповнює декралацію!!!!
Ви показуєте, окрім заробітної плати чи державної допомоги на дітей ше й кошти, отримані за продаж дитячих речей? Річ у тім, що згідно довідки з Приватбанку у мене за рік на 7 тис. більше поступлень, а ніж перераховано заробтіної плати. Переважна більшість цих коштів від мого батька на день народження, 8 березня, до інших свят, так як він проживає в іншому регіоні, решта біля 1000 грн за продаж речей дитини. Боюсь, якщо не покажу їх, а в податковій побачать різницю, прийдеться писати пояснюючу. Однак, якщо покажу їх то напевно треба буде сплатити податок, що є не маленьким при такій сумі. Як бути. Крім того, дані з довідки про операції з кредитною карткою не сходяться із моїми підрахунками, що тепер показувати не знаю. Минулого року ходила декілька раз переписувала декларацію, бо не вписали бонуси , які приватбанк нарахував при розрахунку карткою, аж 20 грн.
Бубль Гум)
• 21 марта 2016
дякую усім, ви всели в мене впевненість що показувати зайве не потрібно.
Фамильная фондюшница• 21 марта 2016
Ответ дляБубль Гум)
Показывайте только то, что указано в справке из налоговой.
Кстати, в конце года они требовали у меня доказательства, что указанная мною моя машина - таки моя. Бо у них видите-ли ГАИ дало ответ, что на мне машин нету. Нормально?
Бубль Гум)
• 21 марта 2016
Ответ дляФамильная фондюшница
У нас на роботі теж в декого просили підтвердження про житло та машини, дякую думаю теж тільки показати кредит.
ША все! я пришла• 21 марта 2016
Девочки, вопрос тем кто делал себе такую справку в налоговой или прошел уже люстрацию, имея доход на Вебмани (с Адвего к примеру). Налоговая не увидела на Вебмани деньги ?
КинДза• 22 марта 2016
девочки, у кого засветились бонусы Привата, можете написать по какой карте- по социальной, зарплатной, универсальной или еще какой-то ? судя по тому что пишут, у одних засветились бонусы, у других нет.... спасибо