sweet_lano4ka• 22 марта 2016

Де в Києві купити готовий дитячий торт?

Дівчата, допоможіть, будь ласочка, знайти готовий дитячий тортик ан ДН ( Київ, Святошинський район), потрібен на 24.03. Часу на замовлення вже немає (хіба, може хто зможе спекти, буду вдячна). Можливо, десь продаються вже готові? раніше купували біля ст.м. Святошин (стометрівка), там кіоск був, але зараз він десь зник((( буду вдячна за поради!!!
вре_Динка• 22 марта 2016
В новусе
автор sweet_lano4ka • 22 марта 2016
Ответ длявре_Динка
В новусе
ооо, там є Дитячі?
iolanta88• 22 марта 2016
На Дачной есть киост Торты,видела там готовые детские
автор sweet_lano4ka • 22 марта 2016
Ответ дляiolanta88
дякую, завтра гляну.
mimish.• 22 марта 2016
Магазин при хлебзаводе ( ул жмеринская по-моему). И еще видела в Караване на борщаговке ( немного дальше от рынка днипро)
автор sweet_lano4ka • 22 марта 2016
Ответ дляРыжая бестия
спасибки)
вре_Динка• 22 марта 2016
Ответ дляsweet_lano4ka
ооо, там є Дитячі?
Мне кажется должны быть...в любом случае достаточно симпотичные и вкусные и адекватной цене
Naatalja• 23 марта 2016
попробуйте спросить у ирины) она на заказ делает, а вдруг) 0976089899
автор sweet_lano4ka • 23 марта 2016
Дівчата, дякую всім за поради. Поїхала шукати)