энциклопУдия• 02 апреля 2016

Чи реально зараз взяти грошовий кредит?

Дівчата чи реально зараз взяти кредит грошима в банку , якщо офіційно не працюю, получаю дитячі 1000в місяць, але не в приват банку. Терміново потрібні кошти на лікування. Буду вдячна за конкретні пропозиціі, чи можливо онлан взяти кредит?
Бесконечность-не предел• 02 апреля 2016
Надо спрашивать.чем реально его отдавать?

Помилуйте мадам• 02 апреля 2016
Сто раз подумайте!Сможете ли вы отдать сумму в 10 раз больше взятой!
Престидижитатор• 02 апреля 2016
А я читаю тему : Чи реально зараз взяти горшок в кредит’. Мне срочно нужен отдых
Чавонадо• 02 апреля 2016
Квартиру в залог і беріть
автор энциклопУдия • 02 апреля 2016
Я знаю що відсотки великі, але зараз такий час що навіть 5тисяч позичити майже не реально. Тому розглядаємо такий варіант.
автор энциклопУдия • 02 апреля 2016
Ответ дляБесконечность-не предел
Чоловік на двох роботах, віддати зможем просто терміново потрібно.
автор энциклопУдия • 02 апреля 2016
Можливо хтось може порадити конкретний банк?
Кнопкотык• 02 апреля 2016
Отдолжите у кого-то из советчиц со своего города,составитель договор у нотариуса. Как стимул-процент
Губки-уточкой• 02 апреля 2016
Ответ дляэнциклопУдия

З вказаними умовами - ніде. Яка сума?
З нормальними довідками про доходи: отп, укрсиббанк, аваль.
Ваші варіанти: ломбард або ’на руках’

автор энциклопУдия • 02 апреля 2016
Ответ дляГубки-уточкой

З вказаними умовами - ніде. Яка сума?
Ваші варіанти: ломбард або ’на руках’
Сума 5-10 тисяч, минулого разу курс лікування вийшов 15 тисяч. Віддавати в місяць зможем 500-1000грн
автор энциклопУдия • 02 апреля 2016
Така ситуація що зараз на курс озонотерапіі потрібно 3 тисячі, але це ще не кінець тому пишу так як є , дівчата не судіть строго бо чесно трохи падаю духом мені 28 років а діагонз ставлять Розсіяний склероз і я просто незнаю що робити
Губки-уточкой• 02 апреля 2016
Ответ дляэнциклопУдия
Цитата:
Сума 5-10 тисяч, минулого разу курс лікування вийшов 15 тисяч. Віддавати в місяць зможем 500-1000грн[/cit

Вартість таких кредитів до 90% річних ( ефективна ставка ). Краще буде позичити таку суму у знайомих під невеликий відсоток.
Як варіант спробуйте альфа банк. Там більш лояльний підхід. Але потрібні довідки про доходи. Через який банк допомогу отримуєте? Легше всього там і отримати кредит
автор энциклопУдия • 02 апреля 2016
Ответ дляГубки-уточкой
Цитата:

Дитячі отримую через ощадбанк, але я незнаю чи там дають кредити без довідки, чоловік працює не офіційно