Ще з цiкавого А где укрпочта работает в воскресенье? +13 Поділіться будьласка дисконтною картою Антошка +7 махрова простиня покривало +17 Доставка 300 грн +45 Яку категорію товарів купуєте виключно офлайн, не онлайн? +24 А вы делаете покупки в МегаМаркете? +18 картка Rozetka. Які подвохи є? +19 Ваша любимая сеть магазинов +32 Де замовляли речі та прозорі сумки в пологовий по бюджетних цінах? +15 А у мейкап бывают промокоды больше, чем на 50 грн?)) +12
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Переезд во Львов. Только прошу без срача11+30211 У вас немає часом враження, що час валити звідси? Я про Німеччину9+2129 Я три роки збирала кошти, щоб поїхати з дітьми на море, але чоловік7+1927 У вас в семье были те, кого раскулачили коммунисты?6+1686 Чи існують дитячі/підліткові табори, де контролюють режим і порядок?7+1607 Врач сказал пить ребенку вино 5+1375 Бачили вже відео із Зеленський, що був присутній на параді у Франції 5+1225 ещё
Сейчас читают! Заметили как меньше стало людей в метро? +651 Как вам фигура?+611 Неправильная стрижка или как объяснить мастеру, что не нравится?+411 У кого то были такие штуки на ногах? Как свели?+401 Я три роки збирала кошти, щоб поїхати з дітьми на море, але чоловік7+397 Прав ли муж? +281 Кто живет в Молдове, как вам? +211