Мэри Попкинс• 05 апреля 2016
Запитання до юристів по кредиту
Брали кредит під заставу майна (квартири) , договір дійсний ще пів року. Віддавали кожного місяця, зараз маємо запару і 3 міс не давали нічого,брали під % . Зможемо віддати через місяць повністю суму ( типу достроково) , фізична особа з якою заключений договір вимагає гроші вже , грозиться що подасть до суду. Що робити в такому випадку? Договір іпотеки до 1 жовтня 2016 року
Физрукая• 05 апреля 2016
Ничего не делать, выплатить всю сумму, как планировали, через месчц и распрощаться.
Кидстаффовна• 05 апреля 2016
Ответ длябибизяна
Квартира де в заставу? У банку?
частный инвестор, написано же...
Мэри Попкинс
• 05 апреля 2016
Ответ длябибизяна
Квартира де в заставу? У банку?
Ні, в знайомого ( фізична особа). Домовлялися що сплачуємо кожного місяця % а тіло по можливості
Кидстаффовна• 05 апреля 2016
автор, судебные заседания не случаются на следующий день, поэтому, я думаю, у вас есть время погасить долг.
Мэри Попкинс
• 05 апреля 2016
Ответ дляФизрукая
але все ж він має право подати до суду?
Кидстаффовна• 05 апреля 2016
Ответ дляДевушка Прасковья
але все ж він має право подати до суду?
ну конечно
а вообще что в договоре займа об этом сказано, какая просрочка допускается?
Мэри Попкинс
• 05 апреля 2016
Ответ дляКидстаффовна
ну конечно
Ні, в договорі навіть не вказано що ми повинні сплачувати %, вказано що повинні віддати до 1 жовтня 2016 і сума. По закону він як фізична особа не має право брати %.
бибизяна• 05 апреля 2016
Ответ дляДевушка Прасковья
Так, валютний
Если это Ваше единственное жильё, сейчас мораторий на реализацию такого имущества.
Просто выплачиваете дальше в сроки и ничего Вам не будет.
Физрукая• 05 апреля 2016
Ответ дляДевушка Прасковья
але все ж він має право подати до суду?
Пусть подает, иск возьмут, но рабинательство, то да се. Вы уже и о существовании его забудете, а он будет платить судовые сборы. пугает он вас просто
Мэри Попкинс
• 05 апреля 2016
Ответ длябибизяна
Так, єдине. Сума не велика 3200$, 800$ вже віддали
Физрукая• 05 апреля 2016
Ответ дляДевушка Прасковья
Тогда до 1 октября 2016 года вообще спите спокойно)))
Кидстаффовна• 05 апреля 2016
Ответ дляДевушка Прасковья
по закону он как физлицо имеет право брать проценты на самом деле, но если это не указано в вашем договоре, а стоит просто дата возврата всей суммы 1 октября 2016 года, то права иска у него вообще пока нет.
Мэри Попкинс
• 05 апреля 2016
Ответ дляФизрукая
хух)))) а то дістав вже, мало того що платимо 5% в місяць від суми, то ще і дістає
Мэри Попкинс
• 05 апреля 2016
Ответ дляКидстаффовна
Нам вже спокійніше, дякую!
Кидстаффовна• 05 апреля 2016
Ответ дляДевушка Прасковья
Нам вже спокійніше, дякую!
да не за что... суд может рассматривать дело только после 1 октября в принципе, и никак не иначе.
Мэри Попкинс
• 05 апреля 2016
Ответ дляКидстаффовна
Ось пишу частинку тексту з договору
’Сума позики прийнята в повному обсязі від позикодавця позичальником до підписання цього договору.Таку ж саму суму грошових коштів без нарахування процентів позичальник забов´язується повернути позикодавцеві до 1 жовтня 2016 року. За домовленістю сторін позика є безпроцентною, факт одержання позики підтверджується цим договором’
Кидстаффовна• 05 апреля 2016
Ответ дляДевушка Прасковья
Ось пишу частинку тексту з договору
спите спокойно
Наверняка• 05 апреля 2016
Ответ дляДевушка Прасковья
Так, валютний
то це тоді не кредит. а позика. У Вас же договір позики називається?
Мэри Попкинс
• 05 апреля 2016
Ответ дляНаверняка
Так , ’ Договір безпроцентної позики грошових коштів’
Детские_Будут?• 06 апреля 2016
Ответ дляДевушка Прасковья
Вы как-то фиксировали возврат 800 $ ?
Мэри Попкинс
• 06 апреля 2016
Ответ дляДетские_Будут?
Вы как-то фиксировали возврат 800 $ ?
Так, розписка!
Детские_Будут?• 06 апреля 2016
Ответ дляДевушка Прасковья
Так, розписка!
Это хорошо . Если будет сильно донимать , можете припугнуть , что может остаться без процентов , как и указанно в договоре .
Мэри Попкинс
• 06 апреля 2016
Ответ дляДетские_Будут?
Дякую, нам вже спокійніше, а то дістає не на жарт.