Пургену мне• 07 апреля 2016
поможіть
Здравствуйте! поможіть хто може мені 27 років я подружків вже немаю всі подружки одружені тай нема так ским порадитися хто може мені порадити я маю хлопця я його взагалі не люблю ми навіть не цілувалися зустрічаємося вже 3 роки батьки кажуть щоб я вже виходила заміш за нього бо вже стара вдівкахтак довго засиділася (домене подзвонив мій бивший хлопець ми зним зустрічлася а потім я його лишила він вже розлучився дітей немає але батьки проти того щоб я зним спілкувалася дальше мови нема що мені робити вибачте за помилки порадьте
Пургену мне
• 07 апреля 2016
Ответ дляЖена миллионера
Нащо вам заміж? Вам в перший клас треба!
як це нашо заміж
Идеальная оптимистка• 07 апреля 2016
Ответ дляРесничный червь
бедный парень....
той який 3 роки зустрічається і не цілувався? :)
Ресничный червь• 07 апреля 2016
Ответ дляИдеальная оптимистка
ну да) он уже себе, наверное, все руки стер - дро**т)))
Маша хороша• 07 апреля 2016
’подружки одружені’ звучит как приговор) им по ходу рот скотчем заклеивают после свадьбы) или изолируют от общества...даже посоветоваться с ними уже нельзя теперь в такооой то сложной ситуации) не идите туда ( замуж в смысле), страшноватые перспективы вас там ожидают