Я люблю коротке волосся. Моя улюблена стрижка боб каре.....
Зараз вирішила трішки відростити волосся....вже до плеч.
З того що роблю на голові це хвостик,мальвінка, або крабіками з двох сторін жгутики з волосся заколюю.
Хочеться щось гарне, можливо зробити кудрі,якусь невигадливу зачіску, яка б пасувала.
Декілька раз робила гафре,за допомогою плойки.Виходить таке хвилясте пишне волосся, голова довго не жирніє.
Який ваший маст хев. На що крутите волосся,які локони? Яка ваша постійна зачіска, як експерементуєте?
Давайте ділитись ідеями,будемо гарні. ..пишіть свою довжину волосся,можна приклади з фото.
Парасюха• 07 апреля 2016
Ответ дляКицька мяколапка
Так і називається -тройная плойка. ...?
Я не знаю как она правильно называется.
Вот так выглядит. Я брала самый большой диаметр, чтобы волна мягче и естественней выглядела.