Продовжуємо тему без анонімів, хто не хоче обговорювати-не заходьте, є такі, що вірять в щасливий кінець.
Позняков Тарас Олександрович, 1991 р н.
04.04.2016 вранці виїхав на київ на автомобілі Ауді А6, 2006 р в сірого кольору. Номерний знак #ВС4446СІ . Виїхав з пасажирами з якими зв´язався по блаблакару. О 12 дня мав бути в києві.
В останній раз дзвонив батькам 11.16 з заправки.
Далі по камерах зафіксовано, що машина з´їхала з траси в с.Бобриця Києво Святошенський район. Це км 23-26 до Києва.
Зв´язку немає.
Позняков Тарас Олександрович, 1991 р н.
Зв´язку немає.
Еленочка Леополис• 16 апреля 2016
Ответ дляБородач
Удалено администрацией...
вы точно не мужчина, а женщина, не надо ля-ля. Я раскусила вас! лет 36
Ответ дляMargo1910
Удалено администрацией...
Ну вот не пойму, чесно, что происходит.... Одна мадам пишет с утра ’свежие’ новости недельной давности и пререкается с каждым, кто на неё внимание обратил. Другой, свежеиспеченный ’советник’ шуточки отвешивает не к месту...
Вот скажите мне, неужели нет другой, более веселой темы, где ваш юмор будет актуальнее????