Прыг-скок• 18 апреля 2016
Як довго будуть модні сліпони?
От ходжу я вже третій рік у шкіряних мокасинах і почала почуватися у них лохом і древньою старушкою. А мені всього злегка за 30 ). Ношу одяг кежуал - джинсики, чиносики, легінси. Спортивного не ношу. Захотілося чогось нового. От дивлюся на шкіряні сліпони. Але мучить мене питання, чи не буду я так само в них через два-три роки почуватися, як в своїх мокасинах. Тут недавно тема була куди діваєте немодне взуття. Там про сліпони згадували. що вони ж теж ненадовго. А я звикла шкіряне взуття носити по 3-6 років ...
Ду да ду да ду• 18 апреля 2016
Слипоны были модными в прошлом году, это только до нас сейчас дошло. и Китай стал массово их шить, вот все и берут.
Гороховая• 18 апреля 2016
Если не можете себе позволить (или не хотите) менять обувь раз в год-два, купите слипоны, но универсального цвета и приблеженные к классике - без блестящих носков, надписей на подошве и т.д.
Я лично не удержалась и вот
Диверсификация• 18 апреля 2016
Ответ дляГороховая
Я лично не удержалась и вот
пфф, но ведь это слипоны!)
Прыг-скок
• 18 апреля 2016
Ответ дляГороховая
Я лично не удержалась и вот
так, я такі і дивилася - на невисокій підошві (без платформи, без ’трактора’, без написів).Простенькі сріблячтого або золотавого колору.
Гороховая• 18 апреля 2016
Ответ дляДиверсификация
пфф, но ведь это слипоны!)
Так я и говорю - не сдержалась)
Прыг-скок
• 18 апреля 2016
Ответ дляДу да ду да ду
ну вони ще і досі є в нових колекціях європейських магазинів. тому ще цей рік вони точно актуальні. а от далі... так само, як еспадрильї, які вже років 2-3, здається носяться, але досі в Європв продаються.
пьЯНА• 18 апреля 2016
Ответ дляДиверсификация
пфф, но ведь это слипоны!)
А как это называется? )) Я купила не потому-что слипоны, а просто понравились, но пролетела с размером ( Выставила как слипоны
Я лох? Как это называется? )))
Оцененная• 18 апреля 2016
Ответ дляГороховая
Я лично не удержалась и вот
Класные,где покупали?
КрейсерАвроровна• 18 апреля 2016
Мода модой,а мокасины это классика-были ,есть и будут!Обожаю мокасины!
Гороховая• 18 апреля 2016
Ответ дляОцененная
Класные,где покупали?
Шила на заказ. Полностью кожаные.
Прыг-скок
• 18 апреля 2016
Ответ дляГороховая
Шила на заказ. Полностью кожаные.
ого! класно! де це таке шиють??? справді вони у Вас класні
тільки до Ваших треба гардероб підбирати )) Я собі якісь нейтральні хтіла ))
Гороховая• 18 апреля 2016
Ответ дляПрыг-скок
Вообще не надо подбирать) Сейчас обувь и сумки не носят ’под что-то’. Я имею в виду цвет. Тем более у меня вполне нейтральные цвета. Шьют в Киеве, студия обуви Solo. Они есть на ФБ. Они делают любого цвета и формы на Ваш вкус и фантазию.