Тамбовский мел• 21 апреля 2016
Хочу собі велотренажер, допоможіть обрати!
Я в них нічого не тямлю, хто має, користується, чи орієнтується в таких штуках - допоможіть, будь ласка, зробити правильний вибір!
Вихідні умови:
- компактність (квартира, нема де подітися)
- бюджетна модель (можете пропонувати свої варіанти)
- простота в експлуатації (без особливих заморочок)
- нескладність збирання
собі запримітила дві модельки (ціна майже однакова)
перший виглядає "стійкіше" -
другий можна скласти компактно -
режими навантаження/маховик - в обох ідентичні
у другого (оранж) хвалять зручне сідло, але нема виміру пульсу (мені не принципово пульс, сідло важливіше), прикольний дизайн, але нестандарт по механізму (може бути більше "сюрпризів")
на перший вже давно дивлюся - простий, і незамутний
хелп мі, пліііз :)
Вихідні умови:
- нескладність збирання
перший виглядає "стійкіше" -
другий можна скласти компактно -
хелп мі, пліііз :)
Результат:
вже голосів:
4 (80%)
покажи
1 (20%)
білий простий
0 (0%)
оранжевий складний
миссДавеча• 21 апреля 2016
лучше купить обычный велик. или потратить деньги на абонемент в тренажерку. зуб даю, не будете вы им пользоваться, только деньги зря потратите.
ДинамоКит• 21 апреля 2016
Ответ дляanetta1980
Лучше орбитрек, поверьте. Нагрузка на разные группы мышц лучше.
И я за орбитрек, у подруги есть. Говорит классно он бесшумный, а вот велотренажер шумный будет для квартиры....
Тамбовский мел
• 21 апреля 2016
Ответ длямиссДавеча
а я не вмію на вєліку...чесно)
а в тренажерку не можу - в мене психологічний бар´єр (не можу, де людей багато)
Тамбовский мел
• 21 апреля 2016
Ответ дляanetta1980
він більше місця займає, я не маю де його поставити
Тамбовский мел
• 21 апреля 2016
Ответ дляДинамоКит
мене шум не лякає
миссДавеча• 21 апреля 2016
Ответ дляТамбовский мел
а я не вмію на вєліку...чесно)
да просто велик - это настолько мало, настолько ограниченная нагрузка, что вы даже не представляете. сходите в тренажерку на пару занятий и вы меня поймете.
психологический барьер есть у всех, кто только приходит. у меня был год перерыва, я себя заставить не могу пойти, хочу ужасно - но проблема уговорить себя не париться ))
по себе знаю, втянетесь за неделю, потом не вытащишь, и пофиг будет на всех ) гормоны делают свое дело )) в утренние часы людей меньше.
Тамбовский мел
• 21 апреля 2016
Ответ длямиссДавеча
в утрєнніє часи ...це теж проблема :(
я працюю допізна (вдома), відповідно, встаю теж не з сонцем...
Есть модели орбитреков с седлом.У меня такой.После первой Б.занималась через день.Ноги,попу,руки приводит в порядок,подтягивается живот.Сейчас нужно прикрутить седло,т.к. вторая Б. и сидя заниматься,а пока хожу без нагрузки.Обратите внимание на вес махового колеса,не меньше 7кг,длину шага(я высокая,178см,шаг 120,точно не помню),брала до 120 кг,т.к.муж иногда бегают))),ещё механику советую,не от сети,ну,и табло электронное.Удачи вам!
Тамбовский мел
• 21 апреля 2016
Ответ дляDivinity
дякую, але орбітрек не розглядала через те, що він займає більше місця
в мене живота нема, основна моя проблема - стегна, ляшечки
я мало рухаюся взагалі, бо робота на дому, практично не виходжу назовні
в обраних моною моделях маховик 7 кг (менші навіть не хотіла дивитися)
Ответ дляТамбовский мел
...і досі ніхто не проголосував...
Пишу по-русски,т.к.не освоила еще новый телефон,сорри.
А про ваши стегенця та ляшечки скажу одно-орбитрек+хотя бы легкий отказ от сладкого и мучного=эффект стройных ног и уменьшение объема бёдер. Результат будет лучше и быстрее, велотренажер не даст такого эффекта. Читайте форумы.И еще по размерам:ВТ 70 см в длину,а О. 100-120 см.Думаю,50 см не критично.У нас однокомнатная Хрущевка,но мама должна быть красивой
Тамбовский мел
• 21 апреля 2016
солодкого не люблю - я більше по м´ясу))
хліба практично не їм (рідко)
проблема - мала рухливість
модель велотренажера №2 (оранж) складається до розміру 40*40 см
120 см орбітреку мені забагато, надто громіздкий
і де Ви його зберігаєте цу хрущівці??
я не прагну миттєвого результату
і так, я ледача
але якщо я куплю орбітрек - то буду споглядати всю ту купу залізяччя з більшим жалем у випадку, коли закину це діло і лінь таки мене подолає
а ’кишеньковий’ велотренажер не мулятиме мені око десь у комірчині (це якщо варіант №2)
я не хочу орбітрек
суть питання мого була у виборі між двома велотренажерами)
орбітрек я б воліла використовувати таки у тренажерній залі, не в себе вдома
або у себе вдома, але не у цій квартирі, якось так...
хліба практично не їм (рідко)
проблема - мала рухливість
і де Ви його зберігаєте цу хрущівці??
я не прагну миттєвого результату
і так, я ледача
я не хочу орбітрек
Тамбовский мел
• 21 апреля 2016
Ответ дляDivinity
ой, це я Вам відповідь відписала (вище)
Тамбовский мел
• 21 апреля 2016
Ответ дляDivinity
Сфоткала со стороны дверей.Направо от окна гладильная доска,стенка-горка,детская кроватка. Налево цветник,О.,наш диван.
дякую...еммм...навіть не знаю, що сказати))
ну, мені так не дуже імпонує
ДлинноНожка• 21 апреля 2016
Я против велотренажера хотя бы потому, что я не могу на нем заниматься больше 10 минут, потому что седло очень больно давит в попу если долго на нем сидеть, у меня орбитрек, открываю секрет как его сделать не заметным в квартире. Ставите его параллельно стене ручками к окну, ручки закрываете шторой, которая висит на окне, и все, орбитрек становится практически не заметен, так ка самая объемная часть его спрятана за шторой, а педали и сидушка занимают мало места.
Тамбовский мел
• 21 апреля 2016
Ответ дляДлинноНожка
в мене нема штор))
а біля вікна вздовж протилежних стін - два робочі столи з компами (обидва мої)
так що не вийде мені орбітрек в хаті тримати
Тамбовский мел
• 21 апреля 2016
Ответ дляДлинноНожка
до речі, у велотренажері №2 дуже хвалять сідло - широке, зручне