Айболитная• 25 апреля 2016

Как вы думаете такие костюмчики подойдут в садик на лето?

Бутылка Кифира• 25 апреля 2016
для мене вони ніякі, люблю коли дитина одягнута стильно

Крапипопка• 25 апреля 2016
Не люблю я наклейки. Плохого качества полопаются, а хорошего, всё равно с изнанки гладить.
Вообще не факт• 25 апреля 2016
внешне,вполне,если качество хорошее
Паравозик• 25 апреля 2016
а пол вы мыли ?
Муууумие• 25 апреля 2016
О, мы такими приторговывали году так в 94-м.... Вот точно такими же, я аж ностальгию поймала)))
автор Айболитная • 25 апреля 2016
Ответ дляПаравозик
а пол вы мыли ?
Пол не мой...фото продавца.
Українські речі для малечі• 25 апреля 2016
В садок ні, бо вихователі вимагають майку під футболку (по крайній мірі в нас так було) так що вигляд не айс.
мадамГрицацуева• 25 апреля 2016
Я би не купила.вважаю,що в садочок треба закриті плечики. Купую тоненькі футболочку.
І моя донечка сірий колір- не любить.
Жена миллионера• 25 апреля 2016
більш для відпочинку підходять (біля моря, річки...) і т. д.

автор Айболитная • 25 апреля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Спасибо
Сундучок с каникулами• 25 апреля 2016
мне не нравятся,дешевые какие-то на вид
Коко На Страже• 25 апреля 2016
на картерсі гляньте- там якраз останні дні літнього розпродажу -70%-25%
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1433461

там шорти такі класні на діток 0-5 років - 69-80 грн в залежності від розміру
Крошка Енот• 25 апреля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Це капець якийсь, яка може бути майка під футболку влітку???
Зовсім зглузду з´їхали(((
Ответ дляАйболитная
Спасибо
Напишите мне в личку подберу все что надо для садика и сделаю хорошую скидку.
Ответ дляКрошка Енот
Зовсім зглузду з´їхали(((
Бо діти лягають спати, футболку зняли, а в майці і трусиках сплять. А сидіти і передівати 3-річних дітей ніхто не буде.