Скорая помощь• 26 апреля 2016
Запасливість 80 lvl. А скільки у вас яєць в холодильнику, як правило?
Дивіться картинку. )))
Результат:
вже голосів:
41 (37.96%)
Десяток або менше
35 (32.41%)
10-20 шт.
17 (15.74%)
20-30 шт
7 (6.48%)
30-40 шт
5 (4.63%)
40 чи трохи більше
3 (2.78%)
Ніскільки
0 (0%)
Так як на картинці!
0 (0%)
Не скажу, або нічого не зрозуміли, або інший варіант
Скорая помощь
• 26 апреля 2016
У мене був знайомий, ну до стану як на картинці він ще не доріс на той час, але менше 30 штук яєць в наявності сприймав панічно. Їсти нічого, всьо пропало. )))
Скорая помощь
• 26 апреля 2016
Ответ дляЦаревна в уггах
а для чого стільки? яйця дешевіють зараз...
Це не мій холодильник. Треба уточнити, мабуть.
Картинку на просторах інету знайшла випадково.
Бывает и такое• 26 апреля 2016
Ответ дляРеанимация
сейчас перед паской 9 десятков
паска,паска, получись
Дадосвидания• 26 апреля 2016
У мене вдома переважно десяток. Мій тато так панічно сприймає відсутність хліба вдома, щодня бере по 2 буханки.. в резулятаті доїдають собаки або кури... Відсутність свіжого сьогоднішнього хліба - це просто караул!))
Скорая помощь
• 26 апреля 2016
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
У вас хоч є комусь згодувати. А мені викидати доводиться, якщо перестараємося та купимо забагато. Правда, це рідко трапляється, намагаюсь трошки брати. Краще зайвий раз в магазин піти, не так вже й далеко.
Радость моя• 26 апреля 2016
сейчас 25 штук, но за месяц мы съедаем 250-300 шт, семья 4 чел, дети спортсмены, мы с мужем уже только в зале плюс кроссы бегаем, яйца едим в больших кол-х.
Кашка-маняшка• 26 апреля 2016
Ответ дляРадость моя
Ничего себе! Вы по 9-10 яиц в день едите?
Кашка-маняшка• 26 апреля 2016
Ответ дляРадость моя
Фух, сорри, перепутала, посчитала за неделю, а не за месяц
Оченьценная• 26 апреля 2016
20-30 штук, часто пеку, делаю блины. Ну и, я ем белок в невероятных количествах, хоть и ненавижу