Zzz...• 23 мая 2016

Диагноз СДВГ - Синдром дефицита внимания и гиперактивности у детей - Единая тема

Мамы деток с СДВГ и просто интересующиеся, давайте объединяться в единой теме!
Как только сами столкнулись, выяснили, что очень мало толковой информации, а еще меньше понимания вокруг;))
Давайте найдем друг друга и будем делиться опытом.

Книги, врачи, лечение, подход и прочее, прочее - всё сюда..

Надеюсь, сможем быть друг другу полезными.
Ms. Iphone• 02 ноября 2022
Ответ дляАтятя_тётя
Скільки років дитині?
Атятя_тётя• 03 ноября 2022
Ответ дляMs. Iphone
Я не знаю з якого ви міста, і звичайно краще консультація оффлайн. Але можу порадити психотерапевта, який взагалі-то дорослий, але когнітивно-поведінкова терапія це його ’коньок’. І він прекрасно допоміг моїй дитині не одноразово. І він дуже компетентний в плані діагнозів, скерував мене в плані інших спеціалістів і виявився правий. Працює він онлайн. Якщо потрібно, напишу координати. Дочці иакож було 7, коли вони з нею працювали. А вперше дивився доньку в 5,5 років і все, що він розказав було на 100% вірно.
Молчунья• 03 ноября 2022
Ответ дляАтятя_тётя
Напишите пожалуйста мне
Атятя_тётя• 03 ноября 2022
Ответ дляМолчунья
Напишите пожалуйста мне
Томчук Сергій Михайлович
Молчунья• 03 ноября 2022
Ответ дляАтятя_тётя
Томчук Сергій Михайлович
Спасибо
Ms. Iphone• 03 ноября 2022
Ответ дляАтятя_тётя
Спасибо большое!
Атятя_тётя• 14 декабря 2022
Цікавить інформація за лікаря, який лікує дітей РАС, аутизм - Черкез Сергій Валентинович. Хтось знає про нього? Відгуки то є, але насторожує те, що в соц.мережах на його сторінках під постами якось мало і коментарів, і лайків🤔. І лікує він вже 15 років, а нічого не чути про нього серед груп мам особливих дітей.
Борщец• 03 января 2023
Девочки, нужна помощь. У моего сына зпр или зпрр, ему 3 года и диагноз пока не ставят. Занимаемся этим вопросом уже пол года и попутно сдавали анализ на гомоцистеин. Первый раз показатель был 7,2. После этого посадили на диету без лактозы (выявили полную непереносимость), без глютена, без бульонов и гречки. До этого из бадов был лицетин и омега, добавили нутрикалм (витамины группы В). Через 3 месяца сдали анализы и гомоцистеин 8,3. Я хочу сдать анализы на фолатный обмен. Врачей с моего города я уже всех обошла. Больше мне с них взять нечего. Буду ехать в Киев с анализами. Подскажите, к кому лучше обратиться. Может у кого то было подобное, поделитесь. Моя кукушка уже держится на силе воли.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 января 2023
Ответ дляБорщец
А вітаміни групи В в правильній формі приймали?
Атятя_тётя• 03 января 2023
Ответ дляБорщец
З генетиків це Гречаніна (Харків, їздить по де-яких містах, кажуть є можливість онлайн), Лесняк (онлайн), Самоненко (Охматдит).
Борщец• 03 января 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
С таким составом выписывали
Ацетилсалициловая кислота• 03 января 2023
Ответ дляБорщец
Я не спеціаліст великий, але є в одній групі вайбер. Так от там батьки пишуть, що роблять аналізи на непереносимість( не алергія)
Тому, що іноді при безглютеновій дієті батьки вводять щось з непереносимих продуктів. І тоді стає ще гірше ніж на глютені.
Може це ваш випадок
Борщец• 03 января 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Може це ваш випадок
Так, я вже думала про таке. Але ж я ввела тільки безглютенову муку, все інше що і до того було. Непереносимості на глютен немає, я думаю що наш лікар вже не знає що нам казати, тому той глютен і відмінила. Я повернула назад хліб.
Ответ дляБорщец
Почитайте цю групу. Там багато батьків ділиться досвідом
Приєднуйся до Досвід лікув - ГречанінаЮБ у Viber https://invite.viber.com/?g2=AQBMLEhYqXpXxEzG0oBF7...
Борщец• 03 января 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Дякую!
Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 января 2023
Ответ дляБорщец
С таким составом выписывали
Основне - це те, в якій формі там В12 і в9. Подивіться на таку добавку, там метилова форма, яка засвоюється
А від фолієвої кислоти, а не фолату, результат протилежний, якщо не засвоюється через генетичні поломки в фолатному циклі
Борщец• 03 января 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Дякую, зараз закажу
Ро30BbIu_CJIoHuK• 04 января 2023
Ответ дляБорщец
Дякую, зараз закажу
Я беру ці, але можна і інші замовити. Суть в тому, щоб була форма ’метильна’:
В12 - метилкобаламін
В9 - метилфолат

Саме ці треба розсмоктувати в роті, тому має бути теж краще засвоєння. Ділю навпіл таблетку
Борщец• 04 января 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
В12 - метилкобаламін
В9 - метилфолат

Дітині 3 роки, він того не буде робити. Я замовила в12 метильну форму. Буду різати на 4-6 частин і кудись підкладати. Ще замовлю В9, бо тільки від вас про нього почула. Нам В6 виписували
Ацетилсалициловая кислота• 04 января 2023
Ответ дляБорщец
Якщо ви плануєте обстеження у генетика. То вам призначать здати аналізи. По ним буде видно чого не вистачає, а що в надлишку.
І відповідно призначать, що приймати.
Борщец• 04 января 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
І відповідно призначать, що приймати.
Дитіні тількі зробили аналізи, взяли 4 пробірки. Хочу хоч тиждень дати йому. Я так розумію, що в будь якому разі треба ці бади, щоб знизити гомоцистеін. Далі аналізи і до генетика. Можліво он лайн покажу результати.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 04 января 2023
Ответ дляБорщец
B9 - це фолієва, тільки якщо він у формі фолієвої кислоти, а не фолату - то не засвоюється
А таблетки ці смачні, солоденькі. Може якщо дитина може думати, що розсмоктує цукерку, то вдастся
Артура Пирожкова• 28 января 2023
Ответ дляБорщец
Добрый день,подскажите пожалуйста,какие продукты вы ограничили?
У моей дочки пока тоже нет диагноза,но явно что то не то,гомоцистеин 6,7 ,пьем метил гард,но только вот 3 дня
Мы были в Киеве в Медикоме
СовНарКом• 01 февраля 2023
Ответ дляБорщец
Рік у Гречаніної лікувались с ЗПР і ЗПРР. Також здавали аналізи кожні 1,5 місяці і отримували новий список БАДів. Ніякого результату від того не було. Гомоцистеїн також був високий, також повна непереносимість лактози у сина. Гомоцистеїн знизили, але це ніяким чином не допомогло покращити мовлення. Лише логопед, дефектолог і психолог роками. Також раджу виключити РДУГ, бо якщо дефіцит уваги у дитини, то це також заважає розвитку мовлення.
Alla_mk• 13 марта 2023
Ответ дляИванка Бур
Моему ребенку повезло*** - из за диагноза тромбоцитопатия,при которой нельзя никаких жаропонижающих лекарств,а в период начала простуды кровь ручьем из носа и на фоне температуры тем более, у меня не было выбора- некоторые лекарства просто сводились к 0,а лечиться надо было. Я разработала свой план лечения без лекарств*,очень много знаю рецептов ,и могу сказать что в моей семье именно таких проблем нет с вирусами и их последствиями. Если учесть ,что детей двое и одна комната на двоих- недавно дочка заболела,температура под 40 была,сопли во всю,сын не заболел,и через пару дней дочка огурчиком бегала,мы даже не успели анализы сдать,на выходных отлежалась на моих рецептах и всё)
В 10,5 лет начали закаливание по Кнейпу. Вообще болеть перестали, причём все. Мы с мужем дальше пошли,окунание в купели на улице. Сын начал нырять весной, собирал баллына свои хотелки,но таки осилил себя.
Что я могу с уверенностью сказать- мозги тоже отлично от всех этих процедур развиваются и встают на место.

Девочки,не бойтесь своих детей закаливать- это здорово закаляет их слабый дух и поднимает самооценку! Они не такие слабые как мы их видим)
Можно вам в личку написать, интересно спросить про лечение детей
Буду очень благодарна
Мария Vel• 15 марта 2023
Скажіть будь ласка, хто знає. Син закінчує 4 клас загальноосвітньої школи. У нього ГРДУ і розлад аутотистмчного спектру, вчитися йому важко. Хочу, щоб в 5 класі він вчився на інклюзії в тій самій школі. Який потім йому видадуть атестат про середню освіту? Там буде вказано, що він вчився на інклюзії?
Иванка Бур• 18 марта 2023
Ответ дляAlla_mk
Буду очень благодарна
Да,пожалуйста)
lovstory• 29 марта 2023
Тема очень интересная. У меня тоже непоседа. Он выматывает всю семью. Уговоры не помагает. В моем детстве такое лечилось ремнем.
лайла• 29 марта 2023
https://www.facebook.com/groups/UkraineADHD/permal...
Зайдіть по цій ссилці, дуже багато інфо по темі РДУГ
Неместная Я• 03 апреля 2023
Подскажите , к кому обратиться в Черкассах?психиатр детский . Мы недавно сюда переехали