ЖующаЯКонфету• 31 мая 2016

Завідуюча не приймає документи в садок, куди можна пожалітись?

Уже два тижні намагаємось здати заяву і документи у садок і ніяк не виходить. Завідуюча вимагає якісь довіреності від нотаріуса про те, що я передаю право записати і водити дитину в садок своїй мамі (я живу закордоном), хоча більшісь юристві про такі довіреності ніколи в житті не чули. Нарешті знайши нотаріуса, яка щось там наштампувала нам, але теперу завідуючої немає часу для, то випускний, останній дзвоник, нарада, то ще щось. Усі необхідні папери у нас в порядку, усе є. Уже було 5 чи 6 спроб здати документи і з моєю присутністю як матері (спеціально для цього прїздила на пару днів з-закордону) і без мене тз довіреністю, але ще до сих пір документи у нас на руках. Сусідка порадила записати на диктофон як щоразу завідуюча нас футболить і якщо далі так буде продовжуватись, шукати куди пожалітись. Але до кого і куди звертатись з таким питанням, якщо все необхідне для прийому в садок є, а нас все рінво не приймають?
Жена сантехника• 31 мая 2016
в районо

Морковку дай• 31 мая 2016
Ну так пусть мама сходит в местное управление по образованию и вам напишут список необходимых доков, а не то, что придумала заведующая.Откажет - заявление пишите к начальству управления
Кучерявочка• 31 мая 2016
грошей хоче
автор ЖующаЯКонфету • 31 мая 2016
Ответ дляЖена сантехника
в районо
что такое районо?
Жена сантехника• 31 мая 2016
Ответ дляЖующаЯКонфету
что такое районо?
районный отдел народного образования
Жена сантехника• 31 мая 2016
Ответ дляКучерявочка
грошей хоче
Точно
автор ЖующаЯКонфету • 31 мая 2016
Ответ дляЖена сантехника
районный отдел народного образования
дякую
Кучерявочка• 31 мая 2016
Ответ дляЖена сантехника
Точно
знаю, бо за свого платила 500 грн.
Жена сантехника• 31 мая 2016
Ответ дляЖующаЯКонфету
дякую
но они там все повязаны

Марина Ан.• 31 мая 2016
Ответ дляКучерявочка
грошей хоче
Полюбому хоче
жижифреймут• 31 мая 2016
пишите заявление заведующей ( 2 экз), она обязана написать на заявлении причину отказа (четко сформулировав) ,дальше будет понятно куда идти
ЭкстрасенсиХаЯ• 31 мая 2016
насчет доверенности она вам все правильно сказала - если прицепиться к букве закона. то детей из сада могут отдать только родителям или доверенным лицам , что подтверждено документально. А по поводу заморочки с приемом документов. то приходите в ее приемные дни и часы и довольно жестко требуете все принять, в случае отказа скажите что сейчас прямиком в районо пойдете.
Указка• 31 мая 2016
Про довіренність це вона перегнула, у нас просто повинен бути письмой дозвіл, всі остальні питання Ви повинні вирішити в управлінні освіти, ви маєте путівку в садочок?!
автор ЖующаЯКонфету • 31 мая 2016
Ответ дляМарина Ан.
Полюбому хоче
так чого не каже що і скільки хоче? я думки читати не вмію. сказала би так і так, принесіть стільки то і стільки то, я звідки знаю скільки їй треба?
Уси Пуси• 31 мая 2016
Ответ дляКучерявочка
знаю, бо за свого платила 500 грн.
Так мало, у нас 2000 хотят
Жена сантехника• 31 мая 2016
Ответ дляЖующаЯКонфету
тогда это будет вымогательство
вАлнуюся сильнА• 31 мая 2016
В районо чи гороно. Явно грошей хоче,с...ка. Невже люди дітей на бабусь залишають, бо в грошах купаються за кордоном? Пишіть скарги спочатку в районо, а потім в гороно, якщо буде затягувати