bloom13• 01 июня 2016

Помогите спасти Максима Гаврилюка. Рак крови. Рецидив

Помогите спасти единственного сына!!!
Невыносимо страшно и больно осознавать, что у жизни этого ребенка есть ценник -
111 771 € (сумма к сбору).

Беда пришла в дом Гаврилюков снова. Мама (Гаврилюк Леся), только успела поверить в чудо, что ее ребенок здоров и будет жить. Три года ремиссии. 23 ноября 2015 года был сделан контрольный анализ крови, который вызвал нехорошие подозрения у врачей и сразу же была проведена пункция. В анализе были выявлены бласты. Рецидив ! 24 ноября была взята пункция из 4 точек и материал был отправлен в Киев. Поздно вечером, 24 ноября из Киева в телефонном режиме прозвучал диагноз, словно выстрел в сердце – у Максима рецидив (острый лимфобластный лейкоз). РАК КРОВИ! Денег на лечение единственного сыночка Максима у этой семьи нет. Все недвижимое имущество семьи – это комната в общежитии. В интернете есть информация о Гаврилюке Максиме.

С 27 ноября Максим зашел на первый блок химиотерапии. Кто следил за первой темой https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1245966 , очень хорошо помнит сколько пришлось пережить Максиму и маме (Лесе), пока главный гематолог дал разрешение на трансплантацию (ТКМ), сколько было обещаний после каждого блока химии ,что ребенка заберут на лечение в Охмадет в Киев. Никто мальчика не забирал в Киев и ребенок продолжал проходить лечение в Ровно. Спасибо всем девочкам Кидстаффа, благодаря Вам были открыты группы помощи: Вк, ФБ, ОК, Viber, которые помогли распространить информацию о Максиме. Были собраны деньги, которые дали возможность продолжить лечение в Польше.
На сегодняшний день Максим находится на лечении в Польше (г.Быгдощ), идут поиски донора и все, казалось бы, сложилось хорошо…НО… Максим стоит на очереди на оплату ТКМ в МОЗ, они должны были бы оплатить трансплантацию. Заседание комиссии прошло 19 мая 2016 года и по Максиму решение не приняли. ДЕНЕГ НЕТ и когда будут неизвестно, возможно в конце года !!! Времени ждать до конца года у этого ребенка нету! Его просто не станет. Выхода нет- Максим снова заступил на 7 блок высокодозированной химии.
Надеяться на помощь от государства и МОЗ, после последних новостей, было бы глупо. Поэтому, девочки, снова обращаемся к Вам за помощью. Давайте вместе СПАСЕМ МАКСИМА!!!

Карта ПриватБанк гривня 4731 2171 1416 1019 Гаврилюк Леся Миколаївна
Карта ПриватБанку долар 4731 2171 1244 4458 Гаврилюк Леся Миколаївна
Карта ПриватБанк євро 5168 7420 2262 5960 Гаврилюк Леся Миколаївна
Карта Ощадбанк 5167 4900 4673 4464 Гаврилюк Леся Миколаївна
Billing address of the bank: PrivatBank, 50, Naberezhnaya Pobedy str., Dnepropetrovsk, Ukraine, 49094.
в доларах США (USD):
BENEFICIARY: HAVRYLIUK LESIA
ACCOUNT: 4731217112444458
BANK OF BENEFICIARY: PRIVATBANK SWIFT CODE: PBANUA2X
INTERMEDIARY BANK: JP MORGAN CHASE BANK SWIFT CODE: CHASUS33
CORRESPONDENT ACCOUNT: 0011000080
IBAN: UA303052990004731217112444458
в євро (EUR):
BENEFICIARY: HAVRYLIUK LESIA
ACCOUNT: 5168742022625960
INTERMEDIARY BANK: Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany SWIFT CODE: COBADEFF CORRESPONDENT ACCOUNT: 400886700401
IBAN: UA983052990005168742022625960
в рублях (RUB):
BENEFICIARY: HAVRYLIUK LESIA
ACCOUNT: 5168742024021382
BANK OF BENEFICIARY: ПАО КБ «ПРИВАТБАНК», ДНЕПРОПЕТРОВСК, УКРАИНА
INTERMEDIARY BANK: PRIVATBANK AS Riga, Latvia
CORRESPONDENT ACCOUNT: LV38PRTT0163000002500
SWIFT-КОД БАНКА-ПОСРЕДНИКА: TJSCRUMM
БИК БАНКА-КОРРЕСПОНДЕНТА: 044525388
ИНН: 7709129705
КПП: 775001001
БАНК-ПОСРЕДНИК: ПАО «Транскапиталбанк», Москва, Россия
НОМЕР СЧЕТА БАНКА-ПОСРЕДНИКА В ГУ БАНКА РОССИИ ПО ЦФО: 30101810800000000388
SWIFT-КОД БАНКА-КОРРЕСПОНДЕНТА: PRTTLV22
СЧЕТ БАНКА-КОРРЕСПОНДЕНТА В БАНКЕ-ПОСРЕДНИКЕ: 30111810500000000041

Диагноз: «Острый лимфобластний лейкоз» (Рак крови). РЕЦИДИВ!
Группы помощи:
ВК http://vk.com/maksMustLive
ФБ https://www.facebook.com/groups/maksMustLive/
ОК http://ok.ru/group/52995084189871
snov• 05 июля 2016
Максимчику, ми з тобою! Тримайся!
Нехай Боженька пришле іще добрых людей тобі на допомогу. Ми молимося за тебе.
автор bloom13 • 05 июля 2016
Всем доброго дня и хороших новостей!
автор bloom13 • 05 июля 2016
Рады видеть в наших рядах новых помощниц!
S_Trinity• 06 июля 2016
Привіт усім! З ВК: Новини з Бидгоща від Максима та Лесі 06.07. Доля, скажете Ви, я думаю, чому така тяжка? Пороблено, скажуть інші, я думаю, хто поробив? Так Бог дав, скажуть ще інші, я думаю - за які гріхи? Останнім часом я мало сплю і багато думаю, що ми робили б без всіх тих, хто перейнявся нашою бідою, всіх тих, хто нам став родиною, добрими друзями, ангелами - охоронцями, що ми робили б без Вас, дорогі наші? Наші найкращі побажання для всіх Вас, наші найщиріші молитви за всіх Вас. На початку тижня Максим отримав гарний заряд позитивних емоцій - до нас приїхав тато, привіз багато подарунків. По особливому зворушила нас картина, яку вишила пані Світлана з Рівного( знайома Люди Дубини - мама Олі, однокласниці Макса, яка першою почала продавати власні картини, щоб допомогти ).Картина вишита бісером ’Святий Максим’ і освячена. Дякуємо Вам дорогі наші, вона буде нашим оберегом. Велике ’Лєго’ та смачні цукерки від вболівальників нашого хлопчика - команди волейболістів ЗОШ№8( я грала, коли Максим був здоровий). Плачу і дякую, що Ви у мене є, впевнена, що і далі буду з Вами грати. Не менш зворушливими є листи, які були написані пересічними рівнянами першого червня на концерті в будинку культури - ми перечитуємо їх по декілька разів та дякуємо всім і кожному. Цікаву історичну книгу і лєго передав брат Тарас, вони дуже близькі з Максимом, спілкуються через скайп при першій можливості і дуже сумують один за одним. Ми звичайно в лікарні, вчора була пунція під загальним наркозом, чекаємо результатів,готуємось до облучення променями і тільки про це думаю, стає страшно. Ми, дорогі наші, не пишемо багато, бо Ви вже стомились від нас і ми це розуміємо. Я прошу тільки одне - моліться за моє дитя, поставте де можете свічку, замовте будь який молебень за здоров´я хворіючого Максима, якщо впишете в записку і мене, я буду дуже вдячна. Ми тримаємось і це головне, з нами Бог і Ви, і все в нас буде добре, ми переможемо у цій дуже довгій боротьбі за життя щирого, дуже доброго, неймовірно позитивного хлопчика Максима, мого дорогого і єдиного синочка. З щирою, материнською вдячністю, безмежною любов´ю і твердою вірою в щасливе майбутнє, ваша Леся Гаврилюк!
S_Trinity• 06 июля 2016
Тримайтеся, ви все обов´язково здолаєте! Максимко, одужуй швидше!
vgyk-vgyk• 06 июля 2016
Привіт усім!!!
Надіємось та віримо у хорошу вдачу Максима, без віри боротися йому дуже-дуже важко.
Чекаємо на хороші та позитивні новини від сім’ї Гаврилюків.
Максимко тримайся ти мужній та сильний хлопчик.
vgyk-vgyk• 06 июля 2016
Ответ дляalena2013
Баннеры работают, новые помощники к Максу в тему приходят!
Слава Богу ,нас стає величезна армія ВОЇНІВ ДОБРА!!!
З такою підтримкою Максим обов’язково одужає.
СПАСИБІ ВАМ ДІВЧАТКА !!!
alena2013• 06 июля 2016
Ответ дляvgyk-vgyk
СПАСИБІ ВАМ ДІВЧАТКА !!!
И тебе
snov• 06 июля 2016
+100 Малесенький плюсик для Максима. Одужуй швиденько!
vgyk-vgyk• 06 июля 2016
Ответ дляsnov
Дякуємо Вам за чуйне та добре серце!!!
vgyk-vgyk• 06 июля 2016
Замовила ще інший зразок банера на 11; 14; 18; 19; 20.
Маю велику надію за Макса зможе дізнатися ще більше добрих та чуйних сердець
Йому зараз без нашої підтримки не справитись.
Діагноз: «Гострий лімфобластний лейкоз» (Рак крові). РЕЦИДИВ!
Групи допомоги:

ВК http://vk.com/maksMustLive

ОК http://ok.ru/group/52995084189871

Рахунок із клініки Польщі (інвойс): https://vk.com/maksmustlive?z=album-110061649_2258...
Реквізити http://vk.com/topic-110061649_33625735
Відеоролик про Максима на рівненському ТБ:
http://vk.com/videos-110061649…
ТСН в розділі ’Допомога’: http://tsn.ua/dopomoga/maksimko-potrebuye-nevidkla.....
http://sfera-tv.com.ua/index.php?m=news&d=view&nid...
alena2013• 06 июля 2016
Ответ дляvgyk-vgyk
Групи допомоги:

ВК http://vk.com/maksMustLive

ОК http://ok.ru/group/52995084189871

Відеоролик про Максима на рівненському ТБ: https://youtu.be/rQGR9ko61pM
http://vk.com/videos-110061649…
Покажешь какой?
vgyk-vgyk• 06 июля 2016
Ответ дляalena2013
Покажешь какой?
Да Альончік)))
snov• 07 июля 2016
Доброго ранку! Чекаємо гарних новин від Максима.
Ollka• 07 июля 2016
Извините за вопрос, Вы обращались на этот сайт?
http://www.donor.org.ua/index.php?module=arnews&ac...
Мой ребенок тоже лежал в онкогематологии с лейкозом, на Доноре нам очень помогли и деньгами, и донорами, и препаратами. Девочке из соседней палаты собрали деньги на трансплантацию в Германии в течение недели, помогли оформить документы на немецком, оформить проездные документы.
alena2013• 07 июля 2016
Ответ дляOllka
Конечно)) Наш Максим там уже давно есть.
http://donor.org.ua/index.php?module=arnews&act=sh...
alena2013• 07 июля 2016
Ответ дляOllka
Извините за вопрос, как сейчас себя чувствует Ваш ребенок и сколько времени прошло после ТКМ?
alena2013• 07 июля 2016
Ответ дляvgyk-vgyk
Да Альончік)))
Я не так тебя поняла. Думала, что у тебя фото Макса новое, хотела глянуть.
Ollka• 07 июля 2016
Ответ дляalena2013
Моему ребенку не делали ТКМ. Обошлись блоками химии и облучением ттт.
ТКМ делали другим деткам, с которыми мы до сих пор общаемся - прошло около 10 лет. Не все, к сожалению, живы, Но многие. Некоторые уже создали свои семьи, есть детки. Из наших знакомых живы все, кто делал ТКМ в Германии.
alena2013• 07 июля 2016
Ответ дляOllka
Здоровья Вашему ребенку и долгих лет жизни!
У Максима, к сожалению, это поздний рецидив.
Far Away• 07 июля 2016
Перевела немного.
Пусть у Максика все получится!
alena2013• 08 июля 2016
Ответ дляFar Away
Перевела немного.
Пусть у Максика все получится!
Спасибо, что не оставляете Макса в беде и постоянно его поддерживаете.
Yanylka• 08 июля 2016
Ответ дляOllka
Здоровья, здоровья, и еще раз здоровья вашей кровиночке!
Yanylka• 08 июля 2016
УВАГА!!! МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!!!
Натискайте мені подобається та розповісти друзям!
СУМА ЗБОРУ - 111 771 €. (ТКМ (трансплантація кісткового мозку), обстеження, догляд і знаходження в стаціонарі клініки Польщі .Сума може змінюватись в залежності від стану здоров’я дитини. ) Перед ТКМ, Максим пройшов шостий і сьомий блок високодозованої ХТ. Окремо лікарі розраховують суму коштів, які потрібні будуть на реабілітацію після операції ТКМ. Це непідйомні кошти для Гаврилюків.
Групи допомоги:
ВК http://vk.com/maksMustLive
ОК http://ok.ru/group/52995084189871
http://vk.com/videos-110061649…
Максим звичайний підліток, та з не звичайною історією життя. Добрий, щирий хлопчик з іскрою в очах і разом з тим, з величезною силою волі та терпінням.. Максим вже три роки тому подолав страшну хворобу – лейкоз (Рак крові). З Божою поміччю та з допомогою не байдужих людей, хлопчик одужав і навіть пішов до школи. Та 24 листопада 2015 року всі надії на щасливе майбутнє було зруйновано - РЕЦИДИВ! РАК ПОВЕРНУВСЯ!!! ....
І знову щоденні аналізи, зколоті ручки у пошуках вен, безкінечні крапельниці, невимовно болючі пунції, лікарняна палата на цілі 4 місяці, страшна і порожня реанімаційна і тонка ниточка надії на одужання..... Хлопчик витримав 5 блоків(третій блок 41 день містить в собі 3 блоки) високодозованої хімії в Рівненській дитячій обласній лікарні. Будь які спроби батьків потрапити в Охматдит були марними, але нарешті намагання увінчались успіхом: направлення на трансплантацію кісткового мозку (без пересадки рецидивні діти переважно не мають шансу).
На даний час, є рахунок від клініки з Польщі, де вже Максим знаходиться 2 місяці.. Лікування включає блоки хіміотерапії, догляд і знаходження в стаціонарі та проведення ТКМ. Перебування поза межами лікарні також дороговартісне( наймане житло та харчування, додаткові медичні препарати).
Розпочатий збір коштів по рахунку з Польщі на суму 111 771 євро, але рідні Максима не мають таких грошей. Сім’я Максима – проста: батько водій, мати – прибиральниця, коштів на лікування і в Україні – бракує, не кажучи про лікування за кордоном. Згуртуймося друзі та врятуймо єдину дитину в батьків!
З проханням про допомогу звертається до вас згорьована мама і безвтішний тато .Звертаєть до всіх не байдужих, повірте, кожна гривня може врятувати життя хлопцю! Дякуємо!
*******************************************************************
Реквізити для допомоги:
в доларах США (USD):
BENEFICIARY: HAVRYLIUK LESIA
ACCOUNT: 4731217112444458
CORRESPONDENT ACCOUNT: 0011000080
IBAN: UA303052990004731217112444458
в євро (EUR):
BENEFICIARY: HAVRYLIUK LESIA
ACCOUNT: 5168742022625960
IBAN: UA983052990005168742022625960
в рублях (RUB):
BENEFICIARY: HAVRYLIUK LESIA
ACCOUNT: 5168742024021382
SWIFT-КОД БАНКА-ПОСРЕДНИКА: TJSCRUMM
БИК БАНКА-КОРРЕСПОНДЕНТА: 044525388
ИНН: 7709129705
КПП: 775001001
**********************************************************************
Yanylka• 08 июля 2016
Доброта человеческой души подобна реке, ведь сколько из неё не черпай, она мельче от этого не становится.
Yanylka• 08 июля 2016
... Ми звикли бачити голови діток і дорослих без волосся після хіміотерапії ... Ми звикли бачити пронизливу тугу в їх очах ... І чим темніші очі, тим глибша ця прірва ... Ми звикли до чужого болю ... до сліз. .. до мільйонних рахунків ... до груп допомоги ... Ми ЗВИКЛИ !!! ... Страшне слово ... Страшне тому, що ТАК НЕ ПОВИННО БУТИ !!!!!
А тим часом ... десь там позаду цієї віртуальності живуть ВОНИ ... Ті, кого ми бачимо на цих фото ... ті, хто ВИПРОБОВУЮТЬ цю БІЛЬ по всьому тілу ... Розумієте, ВОНИ ЖИВІ, вони не віртуальні !!!
І цей світ моніторів, коментарів, постів ... Це та ниточка між нами і ними ... це проводок ... за яким і течуть цілющі сили для НИХ ... Для зневірених і згасаючих ЛЮДЕЙ ... Для тих, хто не може ніде в іншому місці знайти якусь таку необхідну для них допомогу ...
Даючи їм надію, ми беремо частину їх непосильної ноші на себе ... Різниця лише в одному - у нас сили впоратися - є, а у них їм нізвідки взятися ... Нас багато ... а вони одні ...
Давайте допомагати !!! Коли нас багато - все виходить набагато краще і швидше !!! Разом ми обов´язково встигнемо ВРЯТУВАТИ нехай не кожного, але хоча б одне ... ЖИТТЯ МАКСИМКА!!!!
lesetchka• 08 июля 2016
Все время слежу за темкой про Максима на фейсбуке. Очень запал мне в душу. Верю что обязательно скоро поправится и вернется домой здоровый и забудет про все эти больницы, капельницы, наркозы....
alena2013• 08 июля 2016
Девочки, Роман Василишин был пойман на взятке.
http://m.obozrevatel.com/crime/26134-pogorel-na-vz...
06121003• 08 июля 2016
200 грн на карточку Привата. Поправляйся скорее, Максимка.
Advoco• 08 июля 2016
Спаси и сохрани.