Гуру троллинга• 11 июня 2016

Ваше мнение?

В чоловіках взагалі не розуміюсь( Був тільки чоловік, з ним не склалось і от я вирішила знайти, по-сучасному, друга по ....! Так от ми співробітники, він старший на 2 роки, йому серйозні стосунки не потрібні, мені тим більше, вирішили ми допомогти один одному. Він рахує себе людиною, яка розуміється в інших людях, дуже уважний. І от що мене бентежить, раніше такого не помічала, коли ми йдемо, гуляємо, на каву, по роботі, він коментує дівчат і дивиться на мою реакцію. Для чого це? Я не реагую, взагалі ніяк, типу він нічого не сказав або дивлюсь на дівчину, без емоцій.
Як би ви себе поводили?
Раніше він з дівчиною до мене завжди оговорювали красивих дівчат, по його словах. Баче, що мені таке не цікаво, але продовжує. Можливо думає, що я ревную?
Я Главная• 11 июня 2016
Ну, ви ж самi сказали, що у вас стосунки легковажнi, вибачте. У такому випадку, чоловik може казати вам все, що заманеться, не рахуючись, приемно вам, чи нi.

Козяка-маляка• 11 июня 2016
Может он хочет, чтоб вы ревновали...
автор Гуру троллинга • 11 июня 2016
Ответ дляКозяка-маляка
Может он хочет, чтоб вы ревновали...
Тому і запитую, не розумію... не легковажні, ми один одгого підтримуємо, просто друзі+секс. Зневажливості немає
Козяка-маляка• 11 июня 2016
Ответ дляГуру троллинга
Если Вам эти разговоры не нравятся, скажите ему об этом.
Снежнакомка• 11 июня 2016
Хочет что бы Вы ревновали
damka21• 12 июня 2016
проверяет, насколько вас можно прогнуть. это, как ни крути, отсутствие самоуважения - такое слушать, какие бы не были ваши отношения легкие. я вам очень советую, даже он для вас ничего не значит, решительно и твердо, не вступая в разговоры ’а что такого тут’ сказать, что вам это кажется неуместным и неуважительным и по отношению к вам в перву юочередбь, и к тем, кого обсасывают тоже.