Капитанша• 24 июня 2016

Какой выбрать блендер

Помогите определиться.Уже вроде остановилась на двух моделях Kenwood 408 или Braun 745
Разведка Маша• 24 июня 2016
берите браун
кенвуд сдох через неделю((
Чупа-чупс• 24 июня 2016
Только Бош...
Онанимный пользыватель• 24 июня 2016
Ответ дляРазведка Маша
берите браун
кенвуд сдох через неделю((
согласна, я думала только у меня такая фирмА не выдержала и полгода эксплуатации
mazda• 24 июня 2016
Браун
Madmuazelle• 24 июня 2016
кенвуд-----погана якість. Був ручний блендер....не пам´ятаю добре, але зломився швидко, це при тому що ним я користувалася три рази
А ви який хочете блендер, ручний, чи такий в якому можна готувати коктейлі, тобто з великим стаканом не менше однієї літри?
vika-uskova• 24 июня 2016
браун
автор Капитанша • 24 июня 2016
Ответ дляMadmuazelle
http://m.rozetka.com.ua/offer/1655932/ вот этот
gorgo• 24 июня 2016
Ответ дляКапитанша
берите браун, кенвуд хорош в дорогой линейке
Madmuazelle• 27 июня 2016
Ответ дляКапитанша
вибачайте, не бачила що ви відповіли мені. Отже у мене був попроще блендер від даного, що на ссилці ви мені показали. Але також мав такий невеличкий стаканчик і дві чи три насадки. Просто я викинула 5 років назад----розчарувавшись, все гарно запаковане, з новими не використаними назадками викинули на смітник. Але почну з іншої своєї історії: у мене вже 13 років є комбайн Мулінекс, в якому є велика чаша блендер для приготуваня коктелів або подрібнення крем-супів, а також ще більша широка чаша, в якій я перемелюю м´ясо на фарш, збиваю тісто, тру картоплю на деруни, дрібно січу капусту на салат, або цибулі багато подрібнюю коли консервую салати, + морку, буряк.....і багато. Ще має насадку для приготування соків з цитрусових. Але за 13 років щоденного користування -----мій мулінекс досі живий. Коли 5 років назад народилася дитина, то я так часто ним користувалася, дитина з 4 місяців їла дорослу їжу, то я собі все там молола. Дивуюся досі, що мотор там такий міцний. Але осінню вирішила пожаліти мулінекс, і купила на розетці собі просто блендер з великою чашою для коктейлів Панасонік за 890 грн. Так от, покористувавшись даним новим блендером хочу відмітити що і він хороший. Не знаю чи витримає 13 років як мулінекс, але хочу відмітити такий факт, що якось я молола дитині м´ясо з картоплею в блендері панасонік, і забула витягнути металеву ложку з блендера. Забігалась, заговорилась і не побачила. Закрила блендер зверху кришкою і включила кнопку пуск. Черуз хвилину подумала чому так блендер сильно стукає всередині------відкрила, а там ложка. У блендера навіть леза не затупились, а от ложка була оббита зверху вся, і стакан навіть не подряпався і не тріснув. Після цього зробила висновок, що блендер міцно і надіно зроблений. Потужний і сильний. А от кілька років тому така ситуація спіткала мене і з мулінексом: я забула витягнути ложку, то леза затупились трохи були, і стакан тріснув....просто я так часто користуюсь щодня тими блендерами, що чесно кажучи нажаль на рідкість, але трапляється, забуваю витягнути ложку)))))) собливо коли діти збоку бігають на кухні. Але мулінекс уже старенький, зараз якісні виготовляють комбайни і міцніші чаші мають.
Може купіть собі комбайн з різними чашами і насадками, так у вас є можливість приготування різноманітних страв, і все під руками. Я під час консервації салатів почищу всі овочі, і засікала, що за 30 секунд в великій широкій чаші всі овочі подрібнюються. Чесно кажучи, я б кенвуд більше не купувала, і ручний блендер також, бо користуючись своїми великими, зрозуміла, що так зручніше, і не розбризкується нічого. Наприклад, в комбайні дуже зручно великі шматки м´яса молоти на фарш ----просто красота. А в блендері для коктейлів чудово мелеться лід і горіхи. А якщо вже хочете придбати ручний блендер, то прислухайтесь до порад дівчат, що нижче писали. Удачі Вам у виборі техніки-помічниці на кухні))))
автор Капитанша • 27 июня 2016
Ответ дляMadmuazelle
Спасибо вам огромное за советы))У меня есть огромный комбайн Kenwood CHEF со всевозможными насадками,я им очень довольна.Но сейчас ищу именно погружной блендер и очень хочется с насадкой для картофеля,говорят пюрешка получается воздушная))Комплектация кенвуда мне очень нравится и мощность хорошая,но почему его все не советуют
Куратор дебошей• 02 августа 2016
Блендер Bapi-900 Premium мощность 900 Вт супер машина
lenaovchin• 03 августа 2016
Привет всем! Делюсь с вами своими впечатлениями об этом http://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/blendery_vitek_v... блендере, я очень долго выбирала. Сравнительно недорогой, не сильно большой и в нем есть множество интересных функций, которыми я пользуюсь. Целых 20 скоростей, можно и шинковать, и нарезать кубиками, и даже пюре готовить. Блендер прост в использовании, легко моется. В общем, все что хотели и все это в одной модели, рекомендую всем.