Ваша прЭлесть• 25 июня 2016

Чому дитина гикає в животі і що з цим робити?

Майбутні і справжні матусі, хто відчуває, як гикає ваш малюк в утробі? У мене друга вагітність і в 24 тижні я знову відчула ці ритмічні здригування. З першою дитиною було теж саме, а іноді він так часто гикав, що я починала турбуватися – а чи це нормально. І після народження часте Ікання (по кілька разів на день) тривало десь до 6 місяців, потім все припинилося. З чим це може бути пов´язано?
Ленивица-красавица• 25 июня 2016
Глотает околоплодные воды. Сладенькое что-то ели?))

Чебуратор• 25 июня 2016
нормально,ничего не делать)
у меня две дочки икали часто
автор Ваша прЭлесть • 25 июня 2016
Ответ дляЛенивица-красавица
морозиво якраз сточила)
автор Ваша прЭлесть • 25 июня 2016
Ответ дляЧебуратор
нормально,ничего не делать)
у меня две дочки икали часто
5-6 разів на день точно гикає
Без комплексов• 25 июня 2016
Ребенок так тренируется, т.к. ему сразу после рождения нужно будет дышать, а в маминой утробе не подышишь.
Груднички вначале много икают по привычке.
hrushyk• 25 июня 2016
Мої обоє гикали дуже часто,нормальні здорові діти народились )
Чебуратор• 25 июня 2016
Ответ дляВаша прЭлесть
5-6 разів на день точно гикає
а как ведет себя ребенок? активно очень или нормально?

ТрамвайGirl• 25 июня 2016
мой икал, когда был голодный или после того, как я поела.
Ленивица-красавица• 25 июня 2016
Ответ дляВаша прЭлесть
морозиво якраз сточила)
Вкуснятинка)) они это любят))
anmeda• 25 июня 2016
Моя тоже икала постоянно. Я ее икоту почувствовала раньше чем шевеление)) Все хорошо.