Xвостокрутелка• 27 июня 2016
Карпати чи море? невеликий бюджет(
можемо виділити на відпочинок на двох 3-4тис. грн. прошу суму не коментувати, більше виділити собі не дозволимо(
Є два варіанта: 1в. - в Карпати на 4 дні 3 ночі своїм авто. умови: класний номер зі всіма зручностями, басейн і т.д.
2в. - Море (незнаю на скільки днів вистачить.) автомобілем зі ще одною-двома малознайомими парами. умови швидше за все мінімальні без зручностей. на кращі умови думаю наших грошей не хватить(
я розумію що море - це море і нічим його не заміниш) але ми їдем щоб просто відпочити від рутини, відіспатись, побути в тиші і просто провести час разом) а не оздоровитись)
однин раз була на морі і мені не сподобалось.. жара, обгоріла, вода брудна була і т.д.
Я за Карпати, чоловік - за море.
Що б обрали Ви в такій ситуації? Дякую!
Я за Карпати, чоловік - за море.
Що б обрали Ви в такій ситуації? Дякую!
Результат:
вже голосів:
39 (68.42%)
Карпати
18 (31.58%)
Море
Манижа2012• 27 июня 2016
Карпати ще раз Карпати!
Я чесно Вам скажу українське море за відпочинок не рахую
В Буковелі зараз гарний комплекс ’Вода’
Пугачиха• 27 июня 2016
Мы выбрали карпаты и не жалеем. Можно выбрать услович попроще и хватит денег на большее время. Оздоровитесь. Там шишки как раз цветут. Отоспитесь, пообщаетесь. Будет круто!
Я сама с моря . У нас жара, грязно. Это тяжело , инфекции .т.к жара. Можно тепловой удар получить , заболеть., вода горячая. Бэ.
Едьте в карпаты
миссАрфография• 27 июня 2016
Вы день ехать будите в Карпаты, день отсыпаться и что у вас получится?? А не думали про отдых где-то за городом, домики, речка или бассейн?
Xвостокрутелка
• 27 июня 2016
Ответ длямиссАрфография
ні, чому ж день. 4-5годин і ми на місці. нам не далеко, ми з заходу. минулого року так їздили, але на 2 ночі. тоді бракнуло)
Xвостокрутелка
• 27 июня 2016
Ответ дляМанижа2012
Карпати ще раз Карпати!
В Буковелі зараз гарний комплекс ’Вода’
дякую. читала, дорогувато там)
Xвостокрутелка
• 27 июня 2016
Ответ дляПугачиха
Едьте в карпаты
Дякую! тих грошей і так хватить на більше часу, але ми дитину вдома лишаєм 2х років. на довше боїмося лишати) і з собою брати не хочем)
Манижа2012• 27 июня 2016
Ответ дляXвостокрутелка
дякую. читала, дорогувато там)
В какую цену Вы нашли? и где в Карпатах с бассейном?
Мы жили 10 мин от Буковеля пос Паляниця, от туда можно ехать в Буковль на машине минут 7-10
Xвостокрутелка
• 27 июня 2016
Ответ дляМанижа2012
)) Там же ж) знайшла два підходящих варіанти в Поляниці і в Татарові. за 500грн в добу є варіанти. є й дешевше, але без басейну!(
А де саме Ви були?
Манижа2012• 27 июня 2016
Ответ дляXвостокрутелка
А де саме Ви були?
там де ми жили там 450 грн
Подивіться ми жили: У Романа і Василини.
А яка назва, те що Ви знайшли
Xвостокрутелка
• 27 июня 2016
Ответ дляМанижа2012
там де ми жили там 450 грн
А яка назва, те що Ви знайшли
Татарів - ’Коло друзів’, ’желіховський’
Поляниця - ’здибанка’
ще багато відсіяла, але повернусь до них якщо вв цих зайнято буде)
Поляниця - ’здибанка’
Послушная• 27 июня 2016
В Татарове еще Лелеч с бассейном. По отзывам неплохой
Гляньте еще сайт ГрупТревел, там неплохие условия можете найти
Лыжи со вспышкой• 27 июня 2016
українське море - це не відпочинок, при тких умовах Карпати набагато краще, там можна відпочивати по-різному і з будь-яким бюджетом.
Xвостокрутелка
• 27 июня 2016
Ответ дляПослушная
Ой, дякую! вже дивлюсь. гарно! На Карпатах інфо його немає!)
Пугачиха• 27 июня 2016
Ответ дляXвостокрутелка
а чего оставляете? она же тоже хочет воздушком подышать...
я мечтаю вот так оставить но что то совесть не позволяет((( везде с малышней
Xвостокрутелка
• 28 июня 2016
Ответ дляПугачиха
Ми і так живем в невеликому містечку, збоку ліси і природа. це не великий мегаполіс) в нас повітря і без того гарне)
ми їдемо щоб відпочити, відіспатись врешті решт (а то малому вже 2.4 а ввін ще досі по 4 рази за ніч просинається, а я бігаю до нього() і тим паче 5 годин в машині з дитиною.. буде важко і мені і малому. хочем з чоловіком вдваох побути, стосунки покращити.. а то в тому побуті як не сварки то проблеми.. так хочеться спокою і тиші)
Гравицапа• 30 июня 2016
я би обрала іншого чоловіка.
але однозначно краще карпати, на море вам не вистачить цих грошей
Xвостокрутелка
• 13 июля 2016
Ответ дляМанижа2012
Добрй день
Вы съездили? расскажите куда?
Доброго дня! їдемо тільки в серпні, таки в Карпати!)
Манижа2012• 13 июля 2016
Ответ дляXвостокрутелка
а саме куди? вибрали все ж таки
Xвостокрутелка
• 13 июля 2016
Ответ дляМанижа2012
а саме куди? вибрали все ж таки
якщо чесно, ще ні. не можу визначитись між двома варіантами!) Саме в Татарів!)
Xвостокрутелка
• 13 июля 2016
Ответ дляМанижа2012
а саме куди? вибрали все ж таки
такс, звітую!) Оприділились нарешті, і забронювали готель Коренюки, що в Татарові. умови досить непогані і ціна влаштовує!)
Xвостокрутелка
• 14 июля 2016
Ответ дляМанижа2012
ми розшлядаэмо небокрай в яремче
зараз подивлюсь Ваш вариант
ооо, і я тежж на нього увагу звертала!) але там трошки умови і ціни не такі!)
хотілося шось поближче до природи, не хотіли в самому Яремче, а дальше)
обрали номер з дерева, з балконом, холодильник, чайник, санвузол. все потрібне в номері. +басейн гарний ціна 400грн, думаю недорого) за 600 люкс сподобався, але нам вже задорого, та й забагато як для двох)))
Манижа2012• 14 июля 2016
Ответ дляXвостокрутелка
а як там з цінами на харчування?
у нас зараз друзі у небокрай дуже задоволені
Xвостокрутелка
• 14 июля 2016
Ответ дляМанижа2012
а як там з цінами на харчування?
незнаю. там харчування не брали. обідати будемо десь ходити, а решта самі)