Выручалка• 01 июля 2016
Берегове і околиці (Дийда) хто був?
Хочемо поїхати в район Берегово, вірніше в Дийду(ближче до озера). Хто відпочивав в цих околицях? Куди піти, що подивитись, де поїсти? Дякую!
Выручалка
• 01 июля 2016
Ответ дляNjusha11
Мукачево, Ужгород, термальны басейни Косно
ви були у басейнах Косино? просто багато негативних відгуків прочитала(
Выручалка
• 01 июля 2016
Де вина скуштувати? і ще чогось особливого. куди на вєліках поїхати? Куди варто і не варто ходити? в околицях)
Гербария• 01 июля 2016
Ответ дляВыручалка
а напишіть ссилочки щодо негативу в Косино, будь-ласка
Закидай меня камнями• 01 июля 2016
В околицях там нічого цікавого нема, можна поїхати в Мукачево, Ужгород. Житло ви вже бронювали? Бо нормальних готелів там дуже мало, номери бронюють задовго наперед. В Косино гарно, але невииправдано дорого, набагато більше мені подобається в Угорщині і ціни дешевші.
Выручалка
• 01 июля 2016
Ответ дляГербария
не знайду вже ссилочку. читала просто що гроші беруть а комфорту немає. брудно, іржа, грибок і т.д. незнаю
Выручалка
• 01 июля 2016
Ответ дляЗакидай меня камнями
ще ні, сьогодні буду дзвонити питатись. якщо буде зайнято, то поїдем під Буковель як і планували раніше) в нас 100 думок на день. куда, шо до чого і т.д)