Прилипало• 05 июля 2016
приват 24 - внутрішня помилка сервера.... у всіх так?
у всіх при вході в приват 24 - пише внутрішня помилка сервера?
з чим може бути це повязане?
ПриватБанк• 05 июля 2016
Шановний Автор!
Ми протестували роботу Приват24 і можемо повідомити, що сервіс працює коректно. Рекомендуємо повторити операцію, використовуючи браузер Google Chrome, попередньо очистивши історію повідомлень. Для цього: натисніть і утримуйте послідовно комбінацію клавіш: CTRL + SHIFT + DELETE, виберіть часовий проміжок: ВЕСЬ ПЕРІОД, поставте нижче всі галочки, натисніть кнопку «Очистити дані веб-перегляду»).
З повагою, ПриватБанк.