Аноним• 25 августа 2012

Допоможіть знайти такий бодік, ну дуже потрібно.

Шукаю простий боді майку, ніжно рожеву, або білу, однотонну.  Боді на брителльці.
Пару разів замовляла з С&А, але не встигали викупити.
Може хтось знає де можна замовити?
На ріст 80см.
Дівчатка, буду дуже вдячна за допомогу

Аноним• 25 августа 2012
http://c-and-a.com/de/de/shop/product.html#%2F7815...
а такі вам не подобаються?

автор Аноним • 25 августа 2012
Ответ дляАноним
а такі вам не подобаються?
Не відкривається, перекидає на пусту сторінку каталога кунди.
Аноним• 25 августа 2012
а Ви не переходьте по ссилці, а скопіюйте ії и вставьте в командну строку. Так відкриється
Аноним• 25 августа 2012
https://www.kidstaff.com.ua/tema-2924232.html
такий знайшла, але розмір більший ніж Вам потрібно
автор Аноним • 25 августа 2012
Ответ дляАноним
Дякую, я бачила це оголошення, але нам ну дуже великий він
автор Аноним • 25 августа 2012
Ответ дляАноним
Ні такі не підходять, хочу саме брительку, такі в нас є.
lilycha• 25 августа 2012
могу предложить вот такие(кроме леопардового,но нежно розовый есть) фирмы Carters
автор Аноним • 25 августа 2012
Ответ дляlilycha
Дякую, бачила такі, але мені потрібний простенький, як майечка, але бодіком, Щоб під тоненькі кофтинки одягати.
viktoriya_haha• 30 августа 2012
а сколько вам штук нужно?Я попробую вам сегодня их найти.Именно белые нужны?

автор Аноним • 31 августа 2012
Ответ дляviktoriya_haha
Привіт, щойно добралась до комп´ютера, буду вам дуже вдячна. Мені потрібний саме білий, ну або в крайньому разі ніжно рожевий. Однотонний без всяких кольорових малюнків, і на ріст 80см. І ще мене цікавить ціна
Ве-ту-ся• 01 сентября 2012
в Ашане валом таких) по цветам не помню
цены низкие
автор Аноним • 01 сентября 2012
Ответ дляВе-ту-ся
в Ашане валом таких) по цветам не помню
цены низкие
Шкода, але в нас у місті не має Ашану
Аноним• 23 сентября 2012
Если вопрос еще актуален для Вас, пому подсказать название турецкой текстильной фабрики. Моя дочь (9 лет) уже два года ходит в их бодиках. На манюнь я по-моему тоже видела.
автор Аноним • 23 сентября 2012
Дякую на зараз найшла однесенький, але хочу ще, напишіть, будь ласка, назву і де можна замовити
Аноним• 23 сентября 2012
Дочери покупали Erdem сейчас смотрю на их сайте детского нет, к тому же мы брали в магазине, интернет торговли у них нет.
Аноним Секретарь• 26 февраля 2013
http://klumba.ua/used/detskoe/odezhda/F&F-maechkib...
Аноним Секретарь• 26 февраля 2013
http://www.chicco.com.ua/clothes-214889-male-Kombi...