29 июня 2013

Я одна така......?

Я одна така......???(((Ось яка ситуація-З чоловіком живу 7 р.нажили  2діток квартиру.машину,  і все що зараз потрібно в побуті......Чоловік  не вживає алкоголю,сигарети терпіти неможе.У всій роботі ми у двох.За дітей ладин життя віддати.І у ліжку просто супер..А я така сволоч....не ціню те що маю.....Я хочу чогось іншого.Я хочу різноманітності...мені він просто надовів!!!!....А вам власні чоловіки "непроїлися"?
показать весь текст
Моль Молливна 29 июня 2013
Ответ дляРяженка
ушла на гастроли,
ага..ушла в себя)))
Моль Молливна 29 июня 2013
Ответ дляРяженка
ушла на гастроли,
все таки краще бути простою людиною а то ті звьозди самі незнають чого хочуть...від жиру бісяться Бабла має цілу купу ,хай до психолога йде..чого сидить на бідному кідстафі
Ряженка 29 июня 2013
Ответ дляМоль Молливна
ага..ушла в себя)))
хоть бы сказала что вернется,а то как то по свино-английски ушла
Моль Молливна 29 июня 2013
Ответ дляРяженка
хоть бы сказала что вернется,а то как то по свино-английски ушла
це так вони вміють...звьозди)))
Моль Молливна 29 июня 2013
Автор...ауу....нічірікайте мені пару букв скажу чоловіку що зі зіркою переписуюсь,хоть не буде сватити,що просто так тут сижу цілими днями
maraira 29 июня 2013
Ответ дляМоль Молливна
ага..ушла в себя)))
Та в гречку потанцевала, за різноманітністю
Глаголица 29 июня 2013
Ответ дляМоль Молливна
Автор...ауу....нічірікайте мені пару букв скажу чоловіку що зі зіркою переписуюсь,хоть не буде сватити,що просто так тут сижу цілими днями

Пусть автограф вышлет по электронке,а если жалко то на аукцион!
Ряженка 29 июня 2013
автор фото в студию,звиздеть так звиздеть,ждем
Обращеница 29 июня 2013
Вот это серпентарий...
А если не тролль автор? Неужели так трудно поверить в то, что и хорошая жизнь может приесться? А Вы попробуйте каждый день мед есть например. Через какое–то время отвернет.

Я замуж в 19 вышла. Муж первый мужчина. Всегда мучал вопрос «как оно там, в другой жизни». Эмоций не хватало, хоть и муж не хуже чем у автора. А вот дать эти эмоции он не мог или не хотел, наверное просто не понимал, насколько они нужны. А автор личность, похоже творческая, ей эти эмоции жизненно необходимы.

Автор, если мужа любите, не стоит проверять, как оно, с другим. Так можно и всю жизнь сравнивать, и с каждым разом думать, а вдруг следующий еще лучше будет...
автор Бронетапок 29 июня 2013
дорогі порадниці!Я зірковою хворобою ніколи нехворіла....Я така звичайна людина як і Ви.З малечку займаюсь музикою.Так як батьки професфйні музиканти....так я нецію те що маю.і як уже писали.просто не відчувала чогось іншого....мені неприємно читати вище написані стрічки.....Я щиро вдячна за розумні слова.та поради.Я бажаю всім ....найперше благополутчя у сімях.та окреме дякую,за розмову.БУДЬТЕ ЩАСЛИВІ!!!!!
Мелочунь 30 июня 2013
Купите два велосипеда, и айда с мужем в парк кататься.. ну или еще чего... быт нужно разбавлять эмоциями....позитивом..одного материального блага мало((
сЛАдКОежКА 30 июня 2013
Ответ дляМоль Молливна
ви тут сама без охорони...вам не страшно?
о даааа!!!

вот оно шо!!! а мы распереживались за Вас, автор!
ну, с гениями жить всегда непросто Вам для вдохновения нужно разнообразие