29 июня 2013

Я одна така......?

Я одна така......???(((Ось яка ситуація-З чоловіком живу 7 р.нажили  2діток квартиру.машину,  і все що зараз потрібно в побуті......Чоловік  не вживає алкоголю,сигарети терпіти неможе.У всій роботі ми у двох.За дітей ладин життя віддати.І у ліжку просто супер..А я така сволоч....не ціню те що маю.....Я хочу чогось іншого.Я хочу різноманітності...мені він просто надовів!!!!....А вам власні чоловіки "непроїлися"?
показать весь текст
Моль Молливна 29 июня 2013
Ответ дляБронетапок
ось це приавда!
треба було думати головою а не пісь****ою в той час
автор Бронетапок 29 июня 2013
Ответ дляМоль Молливна
от і я про це пєндуля вам дати в сраку підіть на чужі руки тоді заціните свого коханого чоловіка)))
я знаю що я СВОЛОЧ!та от просто все із середини вилилось.....на чистий листок
13чудоСВЕТА 29 июня 2013
Ответ дляБронетапок
...Дівчата.Я неспорю,він як людина чудо.А ревнивий просто жах.Я від 17років професійно на сцені..... і само собою є немалий повід....ЙОГО РЕВНОЩІ,,,Заміняють алкоголь...і все подібне.Я рано вийшла заміж. і він для неме був першим у всіх ракурсах.....Може це і смішно....та я хочу відчути близкість із чужим чоловіком.....Хто ’стрибав у гречку’Поділіться....а то так цікаво?нежалієте?...(ВИБАЧТЕ ЗА ТАКУ НАЇВНІСТЬ у моїх25)
на пилоне професИйно?
Ряженка 29 июня 2013
.ЙОГО РЕВНОЩІ,,,Заміняють алкоголь...і все подібне.

Вы троляка,еще и тупите в придачу,забыли он жу у вас до этого Чоловік не вживає алкоголю,сигарети терпіти неможе.
Моль Молливна 29 июня 2013
Ответ дляБронетапок
я знаю що я СВОЛОЧ!та от просто все із середини вилилось.....на чистий листок
ви ще в голодного в руках не були!Зараз мало чоловіків таких залишилось..всі гуляють,шляються...з дитиною гуляти не ходять...а вам бракує щось ,не хватає... є така приказка багато хочеш-мало получиш
Треба ціните те що мєте,шукати приємні моменти,радіти життю,а не фігньою всякою займатись!
Моль Молливна 29 июня 2013
Ответ для13чудоСВЕТА
на пилоне професИйно?
а сцені погорілого театру
Ряженка 29 июня 2013
Ответ дляБронетапок
я знаю що я СВОЛОЧ!та от просто все із середини вилилось.....на чистий листок
у вас месячние ,уберите листок возьмите прокладку и вас попустит
Моль Молливна 29 июня 2013
Ответ дляРяженка
.ЙОГО РЕВНОЩІ,,,Заміняють алкоголь...і все подібне.

Вы троляка,еще и тупите в придачу,забыли он жу у вас до этого Чоловік не вживає алкоголю,сигарети терпіти неможе.
Так,дівчата ..я требую Антитроль нова антивірусна система)))
Моль Молливна 29 июня 2013
Ответ дляРяженка
у вас месячние ,уберите листок возьмите прокладку и вас попустит
то вже моча в мозок б´є,це вже не виліковно)
lunna-amar 29 июня 2013
Автор, здесь есть парень на сайте, так же как и Вы професионально на вызовы приежжает, Марат зовут)
и так же професионально тролит) чудессссссная пара получится
Соображалочка 29 июня 2013
Нет, Вы не одна, у меня аналогичная ситуация...
Моль Молливна 29 июня 2013
Ответ дляlunna-amar
Автор, здесь есть парень на сайте, так же как и Вы професионально на вызовы приежжает, Марат зовут)
и так же професионально тролит) чудессссссная пара получится
оувв...як тут весело,незнала незнала))))Дякую за інфо)
Ряженка 29 июня 2013
Ответ дляlunna-amar
Автор, здесь есть парень на сайте, так же как и Вы професионально на вызовы приежжает, Марат зовут)
и так же професионально тролит) чудессссссная пара получится
Глаголица 29 июня 2013
Правильно,иди попробуй чего нибудь новенького.МУЖ бросит за измену и тогда увидишь,как круто жить самой или найдешь себе того,который разнообразит твою жизнь по полной: пьянки,гулянки,бабы,сама детей тянуть будешь и его!Во тогда развлечешься!А твой муж долго сам не будет,найдет поумнее,ту что никогда такого не отпустит!И будет прав!
Глаголица 29 июня 2013
Ответ дляСоображалочка
Нет, Вы не одна, у меня аналогичная ситуация...
lunna-amar 29 июня 2013
Ответ дляМоль Молливна
оувв...як тут весело,незнала незнала))))Дякую за інфо)
девочки, в очередь!))
Автор первая попросила)))
lunna-amar 29 июня 2013
Автор, давайте фото мужа, если Вам с ним не весело , может подберут его добрые люди)
автор Бронетапок 29 июня 2013
Я НЕ ТАНЦЮЮ!!!!!....Я займаюся музикою.Я солістка добре відомого гурту.на наших теренах!!!!!!
Моль Молливна 29 июня 2013
Ответ дляБронетапок
Я НЕ ТАНЦЮЮ!!!!!....Я займаюся музикою.Я солістка добре відомого гурту.на наших теренах!!!!!!
о..курча бальона...нех його вирве...пані зірко...дайте мені во афтографа...
Ряженка 29 июня 2013
Ответ дляБронетапок
Я НЕ ТАНЦЮЮ!!!!!....Я займаюся музикою.Я солістка добре відомого гурту.на наших теренах!!!!!!
ааааааааааааа звезда на сайте спойте нам,мы по танцуем
lunna-amar 29 июня 2013
Ответ дляБронетапок
Я НЕ ТАНЦЮЮ!!!!!....Я займаюся музикою.Я солістка добре відомого гурту.на наших теренах!!!!!!
как же я сразу не узнала))) Вы с ВИАГРА?
Моль Молливна 29 июня 2013
ви тут сама без охорони...вам не страшно?
Кидстаффовка 29 июня 2013
Ответ дляБронетапок
Я НЕ ТАНЦЮЮ!!!!!....Я займаюся музикою.Я солістка добре відомого гурту.на наших теренах!!!!!!
Мдяяя..... то-то я смотрю, поете вы так складно.
maraira 29 июня 2013
Ответ дляБронетапок
Я НЕ ТАНЦЮЮ!!!!!....Я займаюся музикою.Я солістка добре відомого гурту.на наших теренах!!!!!!
Ну так потанцуйте и будет Вам разнообразие!
lunna-amar 29 июня 2013
Ответ дляmaraira
Ну так потанцуйте и будет Вам разнообразие!
автор в ’гречку’ хочет)))
ей не до танцев))
Моль Молливна 29 июня 2013
Ответ дляlunna-amar
автор в ’гречку’ хочет)))
ей не до танцев))
та хай краще в рис гречка вже проїлася
Ряженка 29 июня 2013
Фсе автор пошла в пляс
Моль Молливна 29 июня 2013
я думала тут прості люди тілкьи сидять..ага..звьозда обявілася..і пропала внєзапно
lunna-amar 29 июня 2013
Ответ дляМоль Молливна
я думала тут прості люди тілкьи сидять..ага..звьозда обявілася..і пропала внєзапно
звезды они такие...непредсказуемые))))))))))))
Ряженка 29 июня 2013
Ответ дляМоль Молливна
я думала тут прості люди тілкьи сидять..ага..звьозда обявілася..і пропала внєзапно
ушла на гастроли,