Бурундучиха• 30 июля 2016
Пюре з персика
Малі 6,5 міс, вже їмо овочеве пюре, кашку. Цього тижня давала пробувати яблучко, натерла на терку і добавояла в кашку 1 ч. л. А як зробити з персиком, куплений на ринку. Його треба якось відмочити у воді,? давати як яблучко? читала, що на 1—2 хв в мікрохвильовку, перебити блендером і готове пюре. Поділіться, як робите ви...
Пенять на зеркало• 30 июля 2016
Зачем давать персик с рынка? Может понос быть или алергия. Не спешите. На следующий год датите. А меня трехлетку обсыпало после персика, хотя в прошлом году давала, было все нормально.