01 июля 2013

Приїхала з відпочинку з депресією. Хочу змінити своє життя. Як?

не знаю з чого почати....
Їздили на море, приїхала і в мене депресія: на що я перетворила себе та своє життя?
 З ростом 177см я ніколи не була худишкою, але моїх 74-76 мене влаштовували (хоча завжди прагнула мати на 10кг меньше). Зараз 87кг, живіт жахливий, страшно на себе глянути.
Сиджу вдома 6 років -двє дітей (4 і 5років) без прививок і часто хворіють, садочок відпав сам собою, бабушки працюють.
Чоловік працює з ранку до ночі, бачимось рідко, але посваритись встигаємо...
Про вихід на роботу залишається тільки мріяти.  Почала продавати на Кідстафі і так затягнуло: доходу великого і стабільного немає, а часу на оголошеня та відповіді йде багато, запустила себе, квартиру, не займаюсь з дітьми -все ЛІНЬ. Придумую якісь отмазки: ось на 10 хв зайду на сайт, дам відповіді покупцям і все: йдем гуляти, йду прибирати, йду робити зарядку... І це йду може настати чере 3 години, а може і зовсім не бути...
Мені шкода моїх дітей, які мало гуляють, з якими я практично не зайаюсь і не граюсь - мені не хочеться цього робити. Мені шкода себе: я практично не купую собі одягу (бо надіюсь, що от-от похудаю і жаль тратити гроші), нікуди не ходжу, не зустрічаюсь з подругами (знову ж таки немає з ким залишити дітей, немає що одягнути). Мені лінь робити зарядку,  накласти на лице маску, прочитати корисну книгу, приготувати дітям щось особливе - не хочеться нічого........
Життя кудись котиться, проходить повз мене, не отримую від нього ніякого задоволення, нічого не радує. Стала зла і дратівлива, більше кричу, ніж посміхаюсь....
Що це? Як собі допомогти?
показать весь текст
Брюнетка в Мармеладе 01 июля 2013
да кстати у меня может такое состояние быть когда я себе хочу что то купить а нет денег.....меня тогда лучше не трогать....А так все нормально, ето же живая аеробика глядеть детей!!!!

Вперед худеть!!!!!!!!!!!!!
PORKA 01 июля 2013
У Вас напевно стосунки з чоловіком не дуже. Як справи на особистому фронті?
Всех анонимов аноним 01 июля 2013
Ви типова мама-жертва....і при цьому Ви самі себе такою зробили.Тільки ці жертви - нікому не потрібні.(дома краще, на роботу не піду - дітки дома) - так легше за все....Ваші ліки, на мою думку - діти в садок, сама на роботу.
автор Фиона Шрековна 01 июля 2013
Ответ дляEllo
вам бы на работу))
я про це вже мрію! спочатку діти були маленькі, а зараз чоловік каже: ти й так нічого не встигаєш, яка робота. А куди дітей?
Я хочу хоч на півставки, не знаю як з дітьми бути....
автор Фиона Шрековна 01 июля 2013
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Привіт!

Спочатку похудати!!!

Коли ви отримаєте свої бажані кг вам захочеться собі купити гарні речі,а коли ви їх купите - вийти і погуляти з діками!
А ще купляйте дітям гарні речі і вам неодмінно схочеться вийти з ними погуляти!!!

А тепер скажіть що ви робите вдома????????????????????? Що роблять ваші діти вдома?????????????????????????

Я наприклад дурію вдома, ненавиджу сидіти вдома!!!!!!!!!!

І напишу вам як ми починаємо день

підйом сумашедший, всі встали ( двоє діток 4 і 1.6 рочки)

Я бігаю їх мию передіваю стараюсь накормити, при цьому сама ще навіть не вмилась, бо вони кричать.

Після цих процидур починаю як ошпарений віник сама збиратися, і мені вистачає на це 30 хв.

Все - ПІшли гулить!

Ой я забула написати і не ПОЇЛА....
гуляємо 3-4 години, знову приходимо додому всі кричать і їсти хочуть і спати, поки положила покормила....мокра вся

Поки сплять роблю хатню роботу, але при цьому маю час і на сайті по 2-хв посидіти

Після обіду знову теж саме.....

гуляємо з 17 до 21-30, поки прийду покормлю помию і вкладу спати....руки ноги валяться...

І тільки тоді за весь день сідаю їсти, але тоді вже і не хочеться....Тільки якийсь салат і все, а буває що і не їм

Результат за 3-4 міс 35 кг
О! Бачу себе 4 роки тому, коли народився молодший, а стрншому було 1р3міс.
Льва 01 июля 2013
напишите в темке что взяли отпуск на 3 дня. Отключите интернет. Просто отключите, а не закройте вкладки.
Обязательно купите себе новинку- хоть бы шарф газовый или лак для ногтей.
Брюнетка в Мармеладе 01 июля 2013
Я тоже не очень готовлю.....Ну не умею....а вообще то говорят если вот душа не лежит то вкусное не сготовишь, вот и по отношению к еде у нас проблеми, у меня нет желания и фантазии.....Ето я считаю самой главной проблемой в нашей семе...Мне из-за етого тоже очень плохо, потому что уже 5 лет а я не могу научиться очень вкусно готовить...
автор Фиона Шрековна 01 июля 2013
Ответ дляTaniaS
У Вас немаэ позитивноъ мотивацыъ.
Депрессия из-за недостатка денег.
Ведь деньги решили бы некоторые вопросы, няня-сад т.д.
Придумайте себе гибкий распорядок дня и старайтесь его придеоживаться по возможности.
Живете отдельно от бабушек-дедушек?
да, окремо і далеко - 240км
Царь-Матушка 01 июля 2013
Ответ дляФиона Шрековна
я про це вже мрію! спочатку діти були маленькі, а зараз чоловік каже: ти й так нічого не встигаєш, яка робота. А куди дітей?
Я хочу хоч на півставки, не знаю як з дітьми бути....
Если материальная сторона позволяет Вам не работать, радуйтесь! Я бы с удовольствием не работала, если бы позволяло мат.состояние. Возьмите себя в руки у Вас 2 детей! Им нужна хорошая, ответственная мать! Сходите куда-нибудь с детьми! Вы из какого города?
Брюнетка в Мармеладе 01 июля 2013
вот я к тому что попробуйте хотя бы вы деткам что то гттовить....Что ваши дети делают????
13чудоСВЕТА 01 июля 2013
Попийте щось- наприклад, курсом Персен, або Магне В6, коли в мене таке- я стараюсь попити, мені допомагає. Ви просто емоційно і морально виснажені. Почитайте якусь позитивну літературу (в тому ж інтернеті), ЗАСТАВЛЯЙТЕ себе кудись ходити і намагайтеся отримати задоволення. В нас тепер традиція- кожну неділю ми ходимо сім’єю на різні атракціони, дит. кімнати, кафе...Хочу записатися на аеробіку, бо, чую, що скоро настане таке, як у Вас- моральне виснаження. Постійно діти і інтернет. Я знаю, що якщо я потанцюю під музику 2 год в тиждень- я буду летіти додому на крилах) Але дома, то не то. Треба йти в люди)
Часом, коли ти відчуваєш, що життя проходить, то ще більше грузнеш в тому всьому, аж поки не докотишся до самого низу, поки не виплачешся і не ’осознаєш’, що ЖИТИ хочеться, що втрачаємо час, тоді я можу 10000 справ переробити за годину, і доби мало.
А! Ще згадала, що мені допомагає- я собі кожного вечора пишу список того, що я маю зробити завтра. І кров з носа, але я то маю зробити. По пунктах пишу і зробивши, викреслюю. Буквально - помити голову, попрасувати речі, зварити суп, т.д.
Тоді якось воно наглядніше і мусиш підняти попку з дивана і йти щось робити.
А ви придумайте те, що хочете по дому і з дітьми.
Не можете в садок- можливо, придумайте, як би найняти няню на пару годин?
Не вішайте носа, надворі літо, давайте йдіть прийміть душ, на фарбуйтеся і йдіть з дітками гуляти)
Все буде добре! Ви чудова, просто морально треба відпочити, а на відпочинку як було?
Артура Пирожкова 01 июля 2013
Жалуясь на жизнь,подумайте о тех,кто так рано из неё ушел... Жалуясь на мужа, представьте, сколько девушек мечтают выйти замуж... Жалуясь на своих непослушных детей,подумайте о тех,кто каждый день просит Бога об их появлении...Цените то,что имеете сейчас
автор Фиона Шрековна 01 июля 2013
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Про меня точь в точь)) Но я уже сделала новую стрижу и записалась на тренинг))
На який, якщо не секрет?
автор Фиона Шрековна 01 июля 2013
Ответ дляПутающаяся
Вы живете в квартире или частный дом?
В квартирі
Голодаю 01 июля 2013
Не розумію.
Я теж забагато сижу в интернеті,але продажі в чомусь мені таки допомагають(навпаки-життя стае цікавішим).
Схуднути реально и це реально важко.
Шкода дітей-в мене гуляють цілими днями,ще й на веліках бувае катаемось...
Треба мати якесь хоббі-щось що гріе душу.
Вага-не важлива(головне щоб ви себе любили).
Бажано розібратись в собі :що не так ,що вам не подобаеться,як це змінити(написати це на листочку-маленькі кроки до радості)...
Мені завжди прибирання допомагае-якщо в хаті чисто і на душі спокійніше.
Кажуть лінь робити зарядку-візьми скакалку і пострибай.
Мене зараз гріють такі слова:’Я щаслива-в мене е чоловік і діти’.
автор Фиона Шрековна 01 июля 2013
Ответ дляSjuzy
У Вас напевно стосунки з чоловіком не дуже. Як справи на особистому фронті?
чоловік постійно на роботі, його уваги не вистачаає ні мені, ні дітям катастрофічно! Ще він дуже емоційний і вспильчивий, любить покричати, а мене це дуже вимотує. Прошу пояснювати спокійно, він не може. дітей виховує жорстко, часто несправедливо наказує. Через це сваримось.
Соромно признатись, але у нас так і не виробилась єдина система виховання дітей, дуже часто з цього приводу сперечаємось....
автор Фиона Шрековна 01 июля 2013
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ви типова мама-жертва....і при цьому Ви самі себе такою зробили.Тільки ці жертви - нікому не потрібні.(дома краще, на роботу не піду - дітки дома) - так легше за все....Ваші ліки, на мою думку - діти в садок, сама на роботу.
Дуже цього хочу. Діти минулого року ходили в приватний міні-сад з 9 до 13, я хотіла вийти на півставки, але порахувала, що не буду встигати відводити і забирати їх (в 9 вже потрібно бути на роботі, а в 13 тльки обід починається) і не вийшла. В звичайний садок віддати не можу - немає прививок, зате в обох є аденоїди 2-3ступеня.
автор Фиона Шрековна 01 июля 2013
Ответ дляЛьва
напишите в темке что взяли отпуск на 3 дня. Отключите интернет. Просто отключите, а не закройте вкладки.
Обязательно купите себе новинку- хоть бы шарф газовый или лак для ногтей.
Думаю, що просто відключення інету не допоможе. В середині немає бажання. У мене немає ніякий цілей, мрій.... Пливу за течією....
автор Фиона Шрековна 01 июля 2013
Ответ дляЦарь-Матушка
Если материальная сторона позволяет Вам не работать, радуйтесь! Я бы с удовольствием не работала, если бы позволяло мат.состояние. Возьмите себя в руки у Вас 2 детей! Им нужна хорошая, ответственная мать! Сходите куда-нибудь с детьми! Вы из какого города?
Київ
Почемучечка 01 июля 2013
По себе знаю, чем больше ленюсь и расслабляюсь, тем сложней что-то начать делать. Вот именно, как автор говорит, все откладываешь на потом, в результате в квартире срач, ребенок маму только со спины видит, вкусненького ничего в доме нет, завал вообщем ))) но! Когда начинаешь булками шевелить, тяжко конечно, заставляешь себя, постепенно втягиваешься, и ничего, попускает, жизнь налаживается))) лень- страшная штук, верный путь к депрессии, так что низзя)))
автор Фиона Шрековна 01 июля 2013
Ответ для13чудоСВЕТА
Попийте щось- наприклад, курсом Персен, або Магне В6, коли в мене таке- я стараюсь попити, мені допомагає. Ви просто емоційно і морально виснажені. Почитайте якусь позитивну літературу (в тому ж інтернеті), ЗАСТАВЛЯЙТЕ себе кудись ходити і намагайтеся отримати задоволення. В нас тепер традиція- кожну неділю ми ходимо сім’єю на різні атракціони, дит. кімнати, кафе...Хочу записатися на аеробіку, бо, чую, що скоро настане таке, як у Вас- моральне виснаження. Постійно діти і інтернет. Я знаю, що якщо я потанцюю під музику 2 год в тиждень- я буду летіти додому на крилах) Але дома, то не то. Треба йти в люди)
Часом, коли ти відчуваєш, що життя проходить, то ще більше грузнеш в тому всьому, аж поки не докотишся до самого низу, поки не виплачешся і не ’осознаєш’, що ЖИТИ хочеться, що втрачаємо час, тоді я можу 10000 справ переробити за годину, і доби мало.
А! Ще згадала, що мені допомагає- я собі кожного вечора пишу список того, що я маю зробити завтра. І кров з носа, але я то маю зробити. По пунктах пишу і зробивши, викреслюю. Буквально - помити голову, попрасувати речі, зварити суп, т.д.
Тоді якось воно наглядніше і мусиш підняти попку з дивана і йти щось робити.
А ви придумайте те, що хочете по дому і з дітьми.
Не можете в садок- можливо, придумайте, як би найняти няню на пару годин?
Не вішайте носа, надворі літо, давайте йдіть прийміть душ, на фарбуйтеся і йдіть з дітками гуляти)
Все буде добре! Ви чудова, просто морально треба відпочити, а на відпочинку як було?
Дякую за позитивні слова!
На відпочинку ще більше виснажилась, бо їздили великою сімейню компанією. Були і дуже рідні люди, і дуже чужі. Але всі різні і відпочинок не вдався... Наступного разу їдемо тільки своєю сім’єю!
PORKA 01 июля 2013
Вам потрібно найти сили в першу чергу на своє відновлення. Що Вас тішить?
Подумайте, можливо вам подобається тепла ванна? Можливо прогулянка? Можливо ви хочете поспати в обід? Можливо хочете солодкого? Зробіть собі приємно.
Я б не рекомендувала йти на роботу, ще більше виснажитесь.
PORKA 01 июля 2013
Я також зараз змучилася, довго з дітьми, завжди домашні хлопоти.Но треба себе заставляти. Звідки ви?
Путающаяся 01 июля 2013
Ответ дляФиона Шрековна
В квартирі
может есть возможность снять домик с двориком с травкой? дети целый день бегали бы на улице и Вы не в 4 стенах
Путающаяся 01 июля 2013
Ответ дляФиона Шрековна
Думаю, що просто відключення інету не допоможе. В середині немає бажання. У мене немає ніякий цілей, мрій.... Пливу за течією....
не поможет просто отключение инета(, согласна
Царь-Матушка 01 июля 2013
Ответ дляФиона Шрековна
Київ
В Киеве масса возможностей, возьмите себя в руки!
Путающаяся 01 июля 2013
Ответ дляSjuzy
Вам потрібно найти сили в першу чергу на своє відновлення. Що Вас тішить?
Подумайте, можливо вам подобається тепла ванна? Можливо прогулянка? Можливо ви хочете поспати в обід? Можливо хочете солодкого? Зробіть собі приємно.
Я б не рекомендувала йти на роботу, ще більше виснажитесь.
куда же сладкое, вес лишний(
Путающаяся 01 июля 2013
у меня приблизительно такой же настрой. нужно на работу выходить, а чем хочу заниматься не знаю. и вес стоит на месте, думаю, что он начнет уходить только если вообще кушать перестану. и дом хочу с площадкой для детки, в квартире с ребенком так грустно летом(.
автор Фиона Шрековна 01 июля 2013
Ответ дляПутающаяся
может есть возможность снять домик с двориком с травкой? дети целый день бегали бы на улице и Вы не в 4 стенах
В нас бабушки живуть в сільській місцевості, влітку часто до них їздимо. Але залишити їх там самих не можу, бо вони ще працюють. А зняти будинок в Києві для нас не по карману....
Царь-Матушка 01 июля 2013
Дело не в лишнем весе! Автор Вы что весите столько, что не в состоянии заниматься своими детьми! На улице лето а Вы их дома мурижите!