Natali8377• 09 августа 2016

Як вивчити угорську мову?

Може хтось знає он лайн сервіси для початківців?
Буду рада всім, хто дасть пораду.
Валерия07• 09 августа 2016
Нет возможности ни с кем общаться?Очень сложный язык(
надоели• 09 августа 2016
Язык , как по мне , сродни китайскому ) Без курсов не обойдетесь
мама_Полінки• 09 августа 2016
а что скажите про иврит? самому тяжело учить?
AnaVi• 22 октября 2016
це дууже популярно в Ужгороді. Всі вивчають угорську на курсах з групою чи індивідуально. Близькістю кордону зумовлено. Якщо ще цікаво, можу поговорити зі знайомою викладачкою, чи погодиться працювати з вами дистанційно, по скайпу. Якщо ще цікаво, пишіть в особисті
AnaVi• 22 октября 2016
А на пиання ’як’ відповідь однозначна - дуууже важко))) але реально.
Навіть якщо у вас склалося з романо-германською групою, то при знайомстві з угорською (угро-фінська група) ніяких асоціацій не виникне-будьте певні))) час, систематичність і добрий викладач.