Бабка в тапках• 17 августа 2016

Де хороші знижки на дитячі черевички

Дівчатка шопоголіки, може хтось зустрічав - поділіться, шукаю синочку осінні черевички р 26-27, тільки якісні, натуральні. Бюджет до 20₴. Як думаєте, реально купити? І де дивитися?
Бауди на ауди• 17 августа 2016
до 200грн. шкіряні-якісні навряд ви купите...... хіба замінник і то мабуть дорожче 200

Бабка-ежика• 17 августа 2016
Ответ дляБауди на ауди
20 уе
Тётушка Лошадь• 17 августа 2016
Якісні шкіряні точно не купите за такі кошти....нажаль(((
автор Бабка в тапках • 17 августа 2016
Взагалі я написала 20 доларів, а потім ще вага по прибутті. Мене цікавлять може хтось зустрічав, а хто такого не бачив і не може мені допомогти - приходьте мимо
Праздничный сервиз• 17 августа 2016
Я заказала на спорте, кожанные кенгол, размер28. 7.8 евро
Пропеллер на 6 персон• 17 августа 2016
Ответ дляПраздничный сервиз
дайте ссілку, пожалуйта
автор Бабка в тапках • 17 августа 2016
Ответ дляПраздничный сервиз
Щось по типу таких http://ua.sportsdirect.com/kangol-desert-infants-b.... Підкажіть як з розміром?
Праздничный сервиз• 17 августа 2016
http://ua.sportsdirect.com/kangol-churston-lace-up...

Такие. Но по размеру не могу пока сказать, первый раз эту фирму беру. Надеюсь, что не маломерки
фан L.O.S.T.• 17 августа 2016
скидки хорошие на zalando английском , полистайте, может чего найдете еще)