Дую ветер• 17 августа 2016
Тут с продажами туго..имеет смысл выставлять на ОЛХ, Клубок, ВК детское..???
Я шалунья• 17 августа 2016
выставила детское зимнее и деми сюда и на олх
здесь просмотров мизер - на олх вагон
Телепузик• 17 августа 2016
а знаєте чому тут так глухо?))тому що тут всі навчилися з -закордоних сайтів замовляти))
anuta.sokol@yandex.ru• 17 августа 2016
Когда как. Бывает и на ОЛХ купят, бывает и здесь. Вот на Клумбе давным давно нет продаж
natasha matvienko• 17 августа 2016
когда как , бывает периоды тут глухо , а бывает покупают только тут, на олх хорошо продается , на клумбе наплывами то есть то глухо как в танке
соева-сысоева• 17 августа 2016
Ответ дляТелепузик
Згодна) Я тут нічого не купую, дівчата страшно ціни накручують. Тільки замовляю речі через посередників.
Любящая болтать• 17 августа 2016
Ответ длясоева-сысоева
да ладно) накручують.. якраз навпаки, по 3 ре накидають продати не можуть завалено все шмотками
соева-сысоева• 17 августа 2016
Ответ дляЛюбящая болтать
Ще й як накручують. Я це просікла коли сама стала на іноземних сайтах купувати. Буває, пролітаю з розміром, виставляю на продаж і шукаю в продавалці такий самий товар, щоб прицінитись. І бачу, що ціна вдвічі, а то і втричі дорожча закупівельної, при чому пишуть, що це ’пролет с размером’. Розумію, всі хотять заробити, але так...
Наприклад, шукала малій босоніжки Бартек, в продавалці менше 850 грн. не знайшла. Купила на Ламоді за 425.
Зараз а Антошці була акція 2 дні, я купила Суперфіти дітям на наступне літо по 550 грн. Таких в продавалці дешевше 1200 немає...