Пупс• 20 августа 2016

Облом під замком Радомисль

Досить давно хотіла потрапити до цього замку. Пригналися з чоловіком з Києва і... вхідний білет до комплексу коштує 150 грн. Ми від цієї ціни припухли, почухали потилиці та й поїхали додому( По дорозі на ці гроші купили чорниці) Завтра зварю варення!)
tolyu• 20 августа 2016
Даремно,один раз там точно треба побувати. Правда нещодавно там я була за 50 грн) мабуть вони по номерам машин ціни визначають))

Лентяечка• 20 августа 2016
Ничего себе. Я таких цен нигде не видела. Что в Каменце, что в Хотине, что в Луцке куда дешевле.
pollyteika• 20 августа 2016
роздрукуйте фотки замку і наклейте на банки
будете всю зиму згадувати,як вдало викрутились)
автор Пупс • 20 августа 2016
Ответ дляtolyu
Та ні))) не по номерах. На касі прайс висить. Насайті те саме.
Може, колись я там й побуваю, але за 150 грн я не захотіла. Чоловік міг би заплатити, та я відговорила його.
А що там особливого?
Персонаж Аноним• 20 августа 2016
Ну, это же хозяйка комплекса, известная майдановка Ольга Богомолец....
автор Пупс • 20 августа 2016
Ответ дляpollyteika
Та ну його! Хай йому грець, щоб ще на банки його ліпити!)))
pollyteika• 20 августа 2016
і краще перетріть з цукром 1до 1 та зберігайте в холодильнику,замість варити
автор Пупс • 20 августа 2016
Ответ дляЛентяечка
Я також побувала майже у всіх замках і фортецях України, тож була дуже здивована прайсом.
pollyteika• 20 августа 2016
Я б теж більше тішилась чорницям,ніж тим,що дала Богомолець заробити.

Г@Л@В@ломка• 20 августа 2016
Ну и жлобы)))
Так какого надо было гнать с Киева ))
Заранее не могли посмотреть цены?))

Ну да, лучше ж варення варити ))))
Дея Торис• 20 августа 2016
от жлобы
еще недавно было 50 грн
Лентяечка• 20 августа 2016
Ответ дляПупс
Зажрались они там, в общем)
Федорино Горе• 20 августа 2016
Ответ дляpollyteika
Краще заморозоити ніж Жж цукром годувати
Лизочек• 20 августа 2016
я тоже черники хочу. Без замка )
автор Пупс • 20 августа 2016
Ответ дляpollyteika
Я також дуже люблю ягоди перетерті з цукром! та у мене в холодильнику вже немає місця для консервації.
автор Пупс • 20 августа 2016
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ну и жлобы)))
Так какого надо было гнать с Киева ))
Заранее не могли посмотреть цены?))

Ну да, лучше ж варення варити ))))
Оля?)))))) Велкам ту бан!)))
автор Пупс • 20 августа 2016
Ответ дляЛизочек
я тоже черники хочу. Без замка )
)))) Як я вас розумію!!)))