Мастер Пис• 26 августа 2016
Потрібна порада відносно розміру взуття на зиму ?
Хочу купити синочку взуття на зиму, але не можу ніяк вирішити з розміром. Зараз в нього стопа має 19 см, якщо я куплю зимове взуття з устілкою 20,5 см до загибу - це буде нормально чи краще брати з устілкою 20 см?
Мастер Пис
• 27 августа 2016
Ответ дляСесилия
Вам воно точно підійде? Там з підйомом можуть бути проблеми. Я одного разу брала +2 см. Підклала устілку і носили дві зими.
ось така модель, думаєте будуть проблеми в ній з підйомом
Мастер Пис
• 27 августа 2016
Ответ дляСесилия
Це термо? Мембрана? Можливо й ні. Ці виглядають м´якішими. У мене були шкіряні
CLARKS gore tex термо сапоги