Цікавий писочок• Изменено 1 час назад

Если долго не подавали показания счетчиков воды, как возобновить?

Может нужно инспектора какого-то вызывать для сверки показаний, или как это делается? Показания не подавали несколько лет, Киев
Маурита• 1 час назад
То подайте та і все на тому

Почемучка• 1 час назад
Можна на їх електронну пошту надіслати фото.А перевіряти лічильник вам не треба? Там же кожні 4 роки треба, можна трохи раніше зазначеної дати. Тоді і покази ваші також внесуться заодно.
Потужна махіна• 1 час назад
Декілька років - це скільки?
Якщо термін повірки не минув, то можна просто почати вносити показники.
А якщо вже минув термін або якщо ваші подані показники ігноруватимуть, то викликати спеціалістів для звірки та повірки/заміни лічильника
автор Цікавий писочок • 1 час назад
Ответ дляПочемучка
Може і треба. А як робиться перевірка? Треба дзвонити у водоканал?
автор Цікавий писочок • 59 минут назад
Я не знаю коли саме востаннє подавали показники. Свекруха померла, в її квартирі фактичні покази сильно відрізняються від тих, що у платіжці
Почемучка• 58 минут назад
Ответ дляЦікавий писочок
Зараз різні ТОВки ту перевірку роблять, потім сертифікат треба надсилати знову ж таки на електронну пошту у водоканал.
автор Цікавий писочок • 58 минут назад
Ответ дляПочемучка
Я не робила. В мене домуправління самі роблять, ми лише платимо
Почемучка• 52 минуты назад
Ответ дляЦікавий писочок
Тоді, зараз просто спробуйте надіслати фото лічильника до водоканалу. Може вам у відповідь повідомлять якщо є ще якісь проблеми.
Твердая валюта• 30 минут назад
Ответ дляЦікавий писочок
Сначала показания передать(лучше с фото) и на проверку счётчики сдать.

Твердая валюта• 30 минут назад
Ответ дляЦікавий писочок
На почту ещё свидетельство о смерти сбросьте вместе с показаниями