galavina• 01 сентября 2016

Ідеї подарунків для дівчинки на 3 роки!?

Привіт усім!!! Порадьте подарунок для донечки 3рочки! Всі запитують що подарувати на день народження, а я ще навіть від себе не придумала подарунок((( Порадьте подаруночки і для розвитку і просто, щоб донечці приємно було (хоча приємно ій буде в будь якому випадку!) Просто не хочу безглуздих або непотрібних чи ще краще таких як в нас вже є речей((( Я мама початківець, а тут є мамочки з досвідом та й взагалі продвинуті матусі! Порадьте класні презенти малій! Буду ДУЖЕ ВДЯЧНА!!!!!
Шумелка Мышь• 01 сентября 2016
коляска 3 в 1+говорящий пупус
Probel Tochka• 01 сентября 2016
Лего, Магникон, Sylvanian Families, велосипед
Курочка-чубаточка• 01 сентября 2016
Лего, кухню, куклы с аксессуар ами, интерактивного щеночка
nitka83• 01 сентября 2016
Конструктор Лего Дупло с крупными деталями или его аналоги, у нас и то, и то, у меня мальчишки собирают почти каждый день, а девочки, когда приходят, тоже именно к нему неравнодушны.
Посудка. Вайдер, например, очень приличная.
Самокат-беговел, 2 в 1.
Набор ’Доктор’, ’Парикмахер’, дети любят в этом возрасте ролевые игры.
Кукла и коляска тоже вариант, банальный)))
Мая твая не панимать• 01 сентября 2016
напольный батут, самокат, кукольную коляску, лего....
автор galavina • 01 сентября 2016
Ответ дляШумелка Мышь
коляска 3 в 1+говорящий пупус
А що за говорящий пупс?? Вже і такі є)))
автор galavina • 01 сентября 2016
Ответ дляProbel Tochka
Велик є, з лего щось вона поки не дуже(( а дві інші фірми завтра в неті гляну))
автор galavina • 01 сентября 2016
Ответ дляКурочка-чубаточка
Думаю що декілька аксесуарів таки подаруємо)) бо кухня і лего є, а собачку може ранувато?? Там ще пташечки класні інтерактивні є, але вони теж може зарано?..
автор galavina • 01 сентября 2016
Ответ дляnitka83
Самокат-беговел, 2 в 1.
В лікаря гратись обожнює! Треба подумати на рахунок перукаря!! Дякую)
автор galavina • 01 сентября 2016
Ответ дляМая твая не панимать
Самокат, лего є. Коляска теж, але така звичайна смобі, з неі лялька випадає(бо не передбачено іі закріпити). А таку більшу типу з люлькою або як дівчата кажуть 3в 1 то класний варіант! Дякую))
Probel Tochka• 01 сентября 2016
Ответ дляgalavina
О, моя требовала не игровые наборы, а настоящие! В аптеку ходили покупать стетоскоп, клизму, термометр, перчатки, шприцы (иглы я снимала), повязки, бинты, пластыри.
автор galavina • 01 сентября 2016
Ответ дляProbel Tochka
ого))) малеча серйозно підійшла до цього питання
Солнечный зайчик• 01 сентября 2016
Ответ дляgalavina
Ну, да:) Подарили детскую кухню (кстати, вот еще отличный подарок! и есть разные по цене), так игрушечная посуда вызвала негодование. Тоже все настоящее потребовала.
Богдана2012• 01 сентября 2016
Ой на такий вік можна багато підібрати подарунків... від лего дупло до самоката. А взагалі рекомендую такий ігровий набір це трй подарунок який буде серед улюблених https://www.kidstaff.com.ua/tema-3638073.html . А також є дуже гарні ляльки та інші наборчики.
Богдана2012• 01 сентября 2016
Ще декілька варіан ів вам підібрала . Це тісто для ліпки Плей До https://www.kidstaff.com.ua/tema-11292201.html https://www.kidstaff.com.ua/tema-19649574.html та різні набори з поні https://www.kidstaff.com.ua/tema-16190039.html https://www.kidstaff.com.ua/tema-18483969.html https://www.kidstaff.com.ua/tema-18483907.html
На-перекуре• 01 сентября 2016
нам було 12 - го серпня 3 роки, мала просила: фыгурки пеппи, собачого патруля, чи чи лав(собака в сумці) велосипед, ролики - все подарували окрім роликів, нехай на наступне літо
svetator• 01 сентября 2016
Бассейн с шариками, горку, интерактивную игрушку, платьишко красивое.
автор galavina • 01 сентября 2016
Ответ дляНа-перекуре
Ми також ролики лишимо на наступне літо) А розкадіть пліз про чі чітлав? Як малеча з ним грається чи не дуже? Бо теж хвилююсь чи не зарано...
автор galavina • 01 сентября 2016
Ответ дляБогдана2012
Дякую за пораду!!! У вас справді гарний вибір іграшок))) Доця каде що хоче великий замок для іграшок!... Де такий взяти?...
автор galavina • 02 сентября 2016
Ответ дляМая твая не панимать
Дякую за пораду))))