БезникаЯ• 04 сентября 2016
Якої фірми, зимове взуття, носять ваші дітки?
Купую одяг на зиму синочку, і постало питання, якої фірми брати взуття. Спершу в синочка були демар, потім куома, екко. На розпродажі, восени, купила куому, а тепер ще щось шукаю на липучках на перезмінку. Хотіла взяти екко, але ціни космос. Можливо є якась альтернатива, чи краще не експерементувати? Яку фірму носять ваші дітлахи?
Идеальная оптимистка• 04 сентября 2016
Посмотрите БАртек, я еще смотрю на новую марку - Fullstop. Визуально они очень приличные.
Кларкс на липучках можно занедорого купить - в продавалке по 800 грн, хвалят
Идеальная оптимистка• 04 сентября 2016
Этой зимой мы будем носить Экко(кеупила на роспродаже за 1300) и скорее всего прошлогоднюю Куому.
Но думаю купить еще. Куома в притык-притык прям.
В рот не ложи• 04 сентября 2016
Камики. На наши слякотные зимы очень хорошо. Демары брала на сменку - ноги были мокрые, они не дышат совсем(
Разгуляшка• 04 сентября 2016
Elefanten, Richter, stups, Ecco подивіться на польському limango. Там зараз акція