Добрый Жук• 07 сентября 2016
Вагітність і нова робота
Кілька місяців тому була на співбесіді на роботу мрії. Пообіцяли, що в найближчі 2-3 місяці будуть зміни кадрів і мені подзвонять. Ну я вже й забула, бо минуло майже 6 міс. І от вчора дзвінок - ми вас чекаємо. А в мене 12 тижнів вагітність. Я себе добре почуваю, працюю в іншій компанії і як дасть Бог здоров´я, то планую до самих родів ходити на роботу. І хочу погодитися на нову пропозицію, але ж треба повідомити про вагітність. Якщо скажу - думаю, що не візьмуть. І ніякі переконання, що буду працювати не поможуть. А приховати - живіт ж буде)
Добрый Жук
• 07 сентября 2016
Ответ дляtolyu
вибачте, але я б точно Вас не взяла.
Чого? Я класний спеціаліст)
Добрый Жук
• 07 сентября 2016
Ответ дляtolyu
я не проти, і навіть не маю нічого проти вашох вагітності, але токсикоз, зберігання ( не приведи Господь) , роди, лікарняні....Ні-ні, вибачта, еле це ні. Допрацюйте спокійно вже на старій роботі
Вже 2 триместр, токсикоз, Слава Богу відпустив)))
Добрый Жук
• 07 сентября 2016
Ответ дляТень льва
на 4-5 місяців
Мама буде з малюком після родів, в нас кредит, треба працювати обом))
Соображалочка• 07 сентября 2016
Можна звичайно приховати, одягати просторий одяг, який не підкреслює живіт і до 5-6 місяця ніхто нічого не помітить. Але це якось незручно, я б сказала все як є, а вони хай вирішують, ´ за спрос по морде не бьют´.
Добрый Жук
• 07 сентября 2016
Ответ дляСоображалочка
Мабуть скажу, а там як буде
Калёва Замалёва• 07 сентября 2016
автор, скажите им, что заинтересованы в роботе, что беременны - если вы интересуете их как специалист - возьмут, если нет-значит оно Вам ненадо
Калёва Замалёва• 07 сентября 2016
Ответ дляtolyu
який би не був спеціаліст крутий, але навіщо вагітний спеціаліст Вам? давайте дивитися правді в очі.
потому, если она им действительно нужна - подождут из декрета или предложат дистанционно работать или на неполный день/неделю - вариантов масса
Добрый Жук
• 07 сентября 2016
На моїй теперішній роботі дуже лояльно ставляться до вагітних. Головне - виконана робота, а так - все без проблем
ТочноБудет• 07 сентября 2016
Ответ дляСоображалочка
Вы, на мой взгляд, зарекомендуете себя с лучшей стороны вывалив правду. Конечно вероятно Вам откажут, но возможно руководство пойдет на такую сделку с Вами дабы получить класного специалиста. Я бы рискнула и признаться и принять беременную гуру своего дела! Прятать живот плохая идея, он скоро подрастет и вряд ли ваша беременность вызовет восторг, а зачем Вам в положении конфликтовать?!
Косарева1970• 07 сентября 2016
Ответ дляКалёва Замалёва
соглашусь
Сумчатая кошка• 07 сентября 2016
Ответ дляtolyu
заздрю Вашим підлеглим. Ви крутий управлінець.
Ага, на словах всі такі. Говорити можна багато чого. Особливо тут, на форумі.
А як дійде до справи, то будь-якому роботодавцю потрібний працівник, який буде працювати постійно, а не вийде на 2-3 місяці, а потім піде в декрет. І доведеться знову шукати заміну працівникові.
Ответ дляСумчатая кошка
згодна з вами