Добрий вечір, роблю собі новий паспорт, поясніть в чому різниця з чіпом чи без?
Як сказали в держ службі, що якщо в Україні буде дан безвізовий режим, то біометричний паспорт дозволяє проїзд. Питання, а якщо без чіпу паспорт, то хіба інший формат проїзду?
Дивина ще, що я залишаються собі старий закорд,паспорт і маю їм за це ще гроші заплатити? Це Київ.
Дівчата, поясніть будь-ласка, дякую =)
леопардові лосіни• 08 сентября 2016
Чіп несе в собі біометричні дані, тобто відбитки пальців, які звіряють на кордоні. Також відбитки здають для отримання візи. Навіть, якщо введуть безвізовий режим, то перетинати кордон з діючою візою буде швидше, бо не перевірятимуть всі ті документи, які здаються 1 раз для відкриття візи. Без діючої аізи треба бути мати купу доків - бронь, виписки з банку, з місця роботи і т.д.
Всім лишили старі паспорти, задля візової історії безкоштовно!
леопардові лосіни• 08 сентября 2016
Ответ дляТриАна
Мы сделали с мужем биометрический с чипом, проходили таможни оч быстро, быстрее чем люди со старыми, прошлый с дейст визой у меня остался ничего не доплачивала, ваш вопрос так четко и не поняла
Чіп на швидкість ніяк не впливає. В сім´ї 2 паспорти чіповані, 2 не чіповані. Швидко пройшов лише син, бо він малий і не брали відбитків.