Пропеллер на 6 персон• 17 сентября 2016

Emu Australia или Ugg Australia ?

Какие лучше угги ?Какие не промокают ? Не растягиваются ? Не деформируютс в процессе носки ?Не отваливается подошва ?Лучше качество замши ?

Может есть те у кого были и одна марка и друга ? Посоветуйте ,пожалуйста
Результат:
вже голосів: 13
9 (69.23%) Ugg Australia
4 (30.77%) Emu Australia
Маруська Му• 17 сентября 2016
У меня есть и Угг и Ему. Честно говоря, разницы нет. Какая модель больше понравится - те и берите

Пушап Ми• 17 сентября 2016
І там, і там є різні серії, вдалі моделі і не дуже. Важко порівняти саме марки.
Дві минулі зими дитина носила класичні UGG - повідклеювалися, але заклеїли і більше претензій до них не було. Хутро товстенне, при чому нога не пітніла навіть в невеликий плюс. Машинне прання витримали нормально.
На цю зиму купила 2 пари emu - одні водовідштовхуючі, одні звичайні. Ті що водовідштовхуючи більш жорсткі, тримають форму. Хутро і там і там тонше ніж в UGG і мені здається там просто шерсть, не шкурка. Як ці будуть в носці не знаю. Раніше були черевики замшеві ему, якістю задоволена - підошва не стерлася, замша не знищилася. Але то було пару років тому, а якість всюди падає...
автор Пропеллер на 6 персон • 17 сентября 2016
Ответ дляМаруська Му
Обе не промокают ?
Дайте подумать• 17 сентября 2016
У дочки были Угг. Мех очень толстый, плотный, длинный. Не отклеилось ничего. Не деформировались. Но в слякоть не носили. От снега не промокали.