АБВГДэшница• 23 сентября 2016
О Западной Украине-кто говорил, что сводят концы с концами?
Были в Трускавце и Мукачево- люди живут очень хорошо. Не сравнить с восточной Украиной, где разница в достатке видна очень сильно. Как ни крути, а состоятельных процентов 10. Здесь же процентов 5 плохеньких домов, остальное двух-трехэтажные дворцы. Была тема, о том, что села на западной нищие-мы нищеты не увидели
Сумчатая кошка• 23 сентября 2016
Ответ для4есотка
кто же ’этим западенцам’ все наладил то?
время. они давным давно там работают и уже прожженные и знают что да как. а ВУ новички в этом деле, потому и кидалова много
4есотка• 23 сентября 2016
Ответ дляСумчатая кошка
кто вам мешает побатрачить и все наладить, и да иногда бесплатно поработать, кидают всех не зависимо от места проживания.
Засомневаю• 23 сентября 2016
Ответ дляСумчатая кошка
наивная вы очень, улыбает вас читать)))
ничевока• 23 сентября 2016
Ответ дляСумчатая кошка
Сравнили работу в Европу и работу в России. У этих западенцев все с давних давен налажено с Европой, работа я имею в виду. Класно конечно бить кулаком в груди и кричать о патриотизме, а самим рабоать в Европе и получать неплохие деньги. На востоке работа за границей вообще не отлажена. Так сложилось исторически.
Не скажите. В 90-х многие из ЗУ ездили в Россию, в основном на стройки.
anjavoloschykkk• 23 сентября 2016
Не читала цілу тему але оскільки я сама з Закарпатського села,то хочеться дещо пояснити.У нас люди(і жінки,і чоловіки)здебільшого працюють за кордоном.Тому і будинки виглядають краще,і біля будинків.І хоча важко людям і ціни у нас не нижчі ніж в інших регіонах України та всі стараються покращити свої умови проживання.Мої батьки живуть у ще меншому гірському селі але за останній час і там кожен другий будинок,виглядає краще ніж 5 років тому.Ну а за клумби і доглянуті подвір´я,це просто в крові)))Хоча і тут є люди для яких головне,щоб було,що випити і більше нічого не цікавить.І є дуже бідні люди,і люди,які просто не хочуть працювати і старатися.Але для більшості людей будинок і подвір´я це приорітет у бюджеті.Вони не їздять відпочивати на море,краще новий ремонт у будинку.І це не відбувається все й одразу.Наприклад мої батьки в цьому році зробили євроремонт тільки у трьох кімнотах,стіну на новому будинку тільки одну покрасили (ну незнаю я,як правильно написати,як це називається).І так потроху,щороку.При цьому мої батьки працюють не за кордоном))Якось воно так...
Сумчатая кошка• 23 сентября 2016
Ответ дляЗасомневаю
наивная вы очень, улыбает вас читать)))
пишу не от балды, как вы. а действительно сталкивалась очень много раз с этим. и пишу то, что знаю.
’умным’ людям для улыбки многого не надо
Кидстаффовна• 23 сентября 2016
Ответ дляNatkash
Ну, якщо є гарантія, що отримаєте роботу, то чому б і ні? Моя співробітниця вийшла заміж за хлопця з Мукачева, перевелась туди на роботу, добре, що підприємство має філію, дуже задоволена. Хоча, якщо хтось звик до шумного міста, мабуть буде важко адаптуватись.
я как раз шумный город не люблю:) в будущем стоит вопрос как безболезненно для детей (учеба и т.д.) его покинуть.
а вот как адаптироваться - тут транспорт до любой точки, там почти все - на машинах. к тишине и неспешности уже привыкли - мы снимаем дом в частном секторе (Киев). Плюс непривычно в отличие от шумного города, что в 18-21 все уже закрыто))) Долго привыкнуть не могла, пока там были) Все у людей четко распланировано)
Сумчатая кошка• 23 сентября 2016
Ответ дляanjavoloschykkk
воооот! хоть вы проясните ситуацию! ведт Ваши родители и знакомые уже давно работают за границей, верно? и уже знают куда и к кому ехать! как и остальные жители Вашего села
Засомневаю• 23 сентября 2016
Ответ дляСумчатая кошка
судя по вашим сообщениям сталкивались не покидая никогда пределы Украины и постя то, что одна бабка когда то и где то на базаре сказала)))
Куратор дебошей• 23 сентября 2016
Вы не знаете, как живут в тех дворцах. Муж из западной Украины. Уехали от туда и очень рады этому.
Пирожкиня• 23 сентября 2016
Ответ дляСумчатая кошка
А вы не хотите стать Стахановцем и проложить дорогу к звездам То есть к Европе, для следующих поколений вашей семьи. Представляете, ваши внуки смогут хвастать, что благодаря моей бабушке у меня в Европе все схвачено. Других кидают, а у меня лучшая места в первом ряду. Не хотите так?
Ответ дляСумчатая кошка
согласна. НО получить ее не так сложно, сложно найти нормальное место, где тебя не кинут. так вот у ЗУ такие места налажены и есть. а у ВУ таких мест нет и очень очень много раз кидают как неопытных.
Далеко не завжди, мого племінника два рази кидали, поки не знайшов більш-менш нормальне місце. Останній раз їх взагалі після чи не місяця роботи виставили на вулицю, ледве свої речі видерли. Його мама також вирішила підзаробити, бо з зарплатою санітарки далеко не розженешся, в Польщі виявилось, що роботи взагалі не було, якось влаштувалась в якусь морозильню чистити цибулю, казала, що думала, що там здохне, бо легені можна було викашляти від запаху. Працювала по 12-14 годин, без вихідних, вже не пам´ятаю, скільки їй там платили за мішок цибулі, але за той місяць, що змогла протриматись, заробила аж 600 чи 800 доларів. Це такі там ’прикормлені місця’. Її сестра в Іспанії вже років 20, раніше було зовсім важко, тепер вже повністю легалізована, останніх років 7 вже легше. Але дітей і онуків бачить в кращому випадку два рази на рік, коли була нелегалом, і того не могла.
Сумчатая кошка• 23 сентября 2016
Ответ дляПирожкиня
у нас это только зарождается, потому что тут невыносимо жить, а там уже давно зародилось.
Не варто сперечатися в кого гарніша хата, все одно в сусіда вийде гарніша.Так сама тема ні про що ,щоб більше розбрат посіяти. На рахунок заробітків-нічого нам не капає просто так,(робочі візи виготовляють всім однаково),місце роботи можна знайти також хороші і оплачувані,так ніхто не питає про освіту,маєш навики роботи,працюй.Не раз говорила з поляком-рободавцем. І знаєте що він сказав Він дає шанс кожному заробити,тільки б працювали і не пили-не має значення з якого регіону.Треба тільки працювати. Західна Україна відрізняється ментальністю,віросповіданням,духовністю-це не забере ніхто.В нас питання мови,національного одягу,єдності не виникає, ба навіть в думках.
Пирожкиня• 23 сентября 2016
Ответ дляСумчатая кошка
Опять неверно. Читать нужно внимательно.
Это руководство для начинающих европейцев
’клумби і доглянуті подвір´я,це просто в крові
будинок і подвір´я це приорітет у бюджеті
не відбувається все й одразу.
в цьому році зробили євроремонт тільки у трьох кімнотах,стіну на новому будинку тільки одну покрасили
так потроху, щороку’
и итог)
’мої батьки працюють не за кордоном’
не відбувається все й одразу.
так потроху, щороку’
и итог)
’мої батьки працюють не за кордоном’
Царевна в уггах• 23 сентября 2016
Ответ дляМорковку дай
у меня комуналка 2200-2700 выходит
з/пл в городе максимум предлагают 4000 грн
мама в Москве пенсию получает 10 000 руб, комыналка 6000 руб
вот я и написала, что комуналка у нас в Закарпатье как в столице бывшей Родины
вот зачем Вы пишите неправду?
Если Ваша мама живёт именно в Москве, то:
1- минимальная пенсия там 14 тыс
2-чтобы за коммуналку насчитали 6000 тыс, то надо иметь квартиру минимум 60-70 кв.м, круглыми сутками лить воду и жечь свет
1- минимальная пенсия там 14 тыс
anjavoloschykkk• 23 сентября 2016
Ответ дляСумчатая кошка
Ні,я ж написала мої батьки не працюють.Батько працював коли я була маленькою,приїзжав тільки два рази на рік,так одного разу приїхав на Новий Рік,а молодша сестра його не впізнала і заплакала.З того часу він працював тільки або в нашому селі або у сусідньому (де я зараз живу).Так,справді люди у нас знають до кого звертатися і хто допоможе влаштуватися на роботу за кордоном.Але наприклад на початку 2000 у чоловіка працювало багато людей із центральної України.Правда,як він їх знаходив я не цікавилась.Але якщо чесно дуже не вдячна то чправа брати працівників із свого села.Нахабніють швидко,а чужі собі таке не дозволяють.
Пирожкиня• 23 сентября 2016
Ответ дляСумчатая кошка
Не хотите клан свой построить, эх.
Ответ дляКидстаффовна
А як щодо Ужгорода? Там також затишно, але все-таки обласний центр.
Засомневаю• 23 сентября 2016
Ответ дляСумчатая кошка
складывается впечатление, что вы очень мечтаете поехать на заработки в Польшу, она для вас вся Европа)))
АБВГДэшница
• 23 сентября 2016
Ответ дляanjavoloschykkk
Вы умница. Настоящая украиночка;) мы былт у вас в Косино и Мукачево. Действительно видно, что дом и сад для вас в приоритете.
Ника Вредная• 23 сентября 2016
интересно, с каких пор это курортные города Мукачево и Трускавец стали селами селом?)) Вы бы еще о Буковеле написали))
по теме, села есть разные, в том числе в на НУ. Не забывайте о таком важном моменте, что до границы здесь 1-2 часа езды в среднем
Налитое яблочко• 23 сентября 2016
Ответ дляanjavoloschykkk
Живу тут вже три роки))) перший рік думала що я за кордоном)))
Переїхала з Київської області, і тепер розумію, наскільки бідні люди і містечка , які розташовані ближче до центру.(Київ не враховую)
На ЗУ люди дійсно працюють; особливу перевагу надають покращенню своїм домівкам і садибі.
anjavoloschykkk• 23 сентября 2016
Ответ дляАБВГДэшница
Дякую!В мене сестра зараз уже мешкає у Мукачевому,назад у село не хоче повертатись.А я селянка,люблю нашу природу і спокій.Хоча й працювати для цього приходиться,щоб жити в селі.У нас велике хазяйство.І хоча у нас є можливість виїхати на ПМЖ за кордон та ми вибрали Закарпаття.І стараємось все зробити краще для нас і наших дітей.Але я вірю,що кожна людина вибирає сама своє життя і лише від неї залежить,як вона його проживе.Звичайно не всі зможуть на Багамах оселитися але хіба тільки в тому щастя)))
Налитое яблочко• 23 сентября 2016
Ответ дляКуратор дебошей
Ви жили у всіх дворцях?)))) За всіх підписуєтеся?
АБВГДэшница
• 23 сентября 2016
Интересно. В Косино настоящая термальная вода? Ну правда, очень тёплая, и джакузи так пахнут
Намакушка• 23 сентября 2016
Ответ дляЗаместитель автора
С чего вы взяли что на Западной люди живут бедно??
Эти выводы некоторые люди делают исходя из трудовой миграции людей с тех мест за границы Украины.
Налитое яблочко• 23 сентября 2016
Ответ дляНамакушка
так вони ж назад то повертаються))) через рік-два, але всеодно додому приїдуть.