доброї ночі, ось уже 2 години не можу розібратись. Оформила замовлення на картерсі через міст експ. Після оплати прийшла помилка : credit card dislined....., але кошти з рахунку списали((((( в кого була подібна ситуація, можливо підскажете що робити.
Карта Креді агріколь, іменна, з лімітом все добре, раніше оплачувала на інших іноземних сайтах без проблем.
Буду дуже вдячна за відповіді!!!!!
раз ніхто не дав відповідь, то напишу її сама, можливо в когось буде подібна ситуація.
Як виявилось, моя помилка була в тому що в стрічці білінг адрес я вказала адресу форвардера, а потрібно було вказувати адресу власника карти, тобто ту адресу за якою закріплена карта, що логічно, так мається на увазі адреса рахунка.
Списані кошти нам повернули через 30 днів, з моменту списання, але перед тим я писала заяву в банку, можливо деякі банки просто їх повертають, але в нас Креді Агріколь, тому вирішилось це питання так.
Зараз уже замовила речі знову ж на Картерс, все вказала вірно і уже в очікуванні замовлення))))