Резвая лошадка• 08 октября 2016
Брата жінка знову не дає спокою.Надоїла вже .
Фейсбук кишить всякими дурними статусами.Вже забрали собі і хату батьківську і прописатися не маю права.І ще і брудом поливає нашу сімю с...ка.Все немає сил.Дівчата що робити .Як себе вести в такій ситуації .Сама з себе нічого непредставляє село є село .Прийшла жити в нашу хату і каже що це її хата .Б..ь немаю вже сили .Все виговорилась.Чекаю нормальної поради .Всіх хто хоче понасміхатися проходити в інші теми.Дякую.
Своего не предлагать• 08 октября 2016
Ответ дляРезвая лошадка
батьки трагічно загинули А він жив окремо ,а після смерті батьків примйшо в батьківську хату.Ми з сімєю прописані то вона кричить щоб виписувалися бо це її.Боже як все запутано .
На кого оформлен дом? Жилье у Вас есть свое?
Резвая лошадка
• 08 октября 2016
Ответ дляБрынза
идите завтра на исповедь, сорокоуст вашему брату с женой за здравие. отпустите ситуацию и общайтесь с невесткой только через брата. вы родные брат и сестра между собой должны все решить без суфлеров.
ми з братом неспілкуємося через цю ситуацію.Вони разом це все колотять .Просто він закордоном.
Кофр для ноги• 08 октября 2016
А почему вы не подаёте в суд на раздел имущества. В суде быстро рот прикроют вашей невестке. Наймите грамотного юриста.
Брынза• 08 октября 2016
Ответ дляРезвая лошадка
вызывайте полицию, как только скандал - фиксируйте. напишите заявление по статье вымагательство. с юристом побеседуйте, только не с вашего пгт, чтобы не растрезвонил. пишите в заявлении, что нарушет микроклимат в семье своими попытками лишить вас родительского жилья, моральный ущерб и т.д. пусть на нее лежит телега в полиции. есть свидетели, что на вашей стороне?
Резвая лошадка
• 08 октября 2016
Ответ дляСвоего не предлагать
в нас дачний домик.А будинок оформлений на брата .Мама колись дуже хитро все зробила ,спочатку сказала щоб я виписалася бо їй потрібно зробити субсидію.А вона тим часом приватизувала все на себе і синочка.В день коли мама помирає він якраз пішов забирати документи вже готові на приватизацію.І там щоб десять раз непереробляти потім все оформив на себе .І я в прольоті .А мама сказала ти мудріша ,то собі раду скоріше дасиш.Я вже на все очі закрила .Але щоб виписуватися і бомжуватим ,я на таке не піду.
СирОжино пирОжино• 08 октября 2016
Ответ дляРезвая лошадка
Та ні не пяна ,мені неможна пити.Просто дуже зла.Брат з жінкою після смерті батьків пішов жити в батьківську хату .Мало ого що ділитися не захотів .Так ще й прописки не можу мати .Невістка каже щоб ми виписувалися .Але ми поки що немаємо де прописатися тож неможемо виписатися.І вона через це поливає нас брудом.Сказала що це її хата .І завжди коли сваряться з моїм братом каже що забере в нього хату.Мої батьки заробили цю хату а якась прошвандовка хоче собі привласнити .
хто прийняв спадок у нотаріуса, чи на кого переписали в сільраді хату? Підготуйте документи, позов до суду, подавайте до суду та робіть поділ, в чому питання, не можете домовитися полюбовно, то в СУД. Ті що кричать, зазвичай нічого не можуть зробити, а от ’тиха вода - греблю рве’
Резвая лошадка
• 08 октября 2016
тобто дачний домик мого чоловіка .А мені по суті батьки нічого не дали.Сказали що я сама собі раду дам.
СирОжино пирОжино• 08 октября 2016
Ответ дляБрынза
до 7 років, але має бути зафіксовано(хоч маленька писулька з погрозою), неприємна стаття скажу Вам
Резвая лошадка
• 08 октября 2016
вся родина в шоці .Як мама могла так поступити зі мною.Як тільки якісь проблеми були то зразу бігли до мене .А тепер я ніби з інтернату,при цих всіх розкладах.
Своего не предлагать• 08 октября 2016
Ответ дляРезвая лошадка
Вы с ними живете? А брат что говорит?
СирОжино пирОжино• 08 октября 2016
Ответ дляРезвая лошадка
тобто за законом частки Вашої немає? чого тоді чекати від золовки?
СирОжино пирОжино• 08 октября 2016
Ответ дляРезвая лошадка
ну у мене мама так нерухомість приватизувала, потім виписала, бо то треба було на субсидію, мене чоловік до себек зареєстрував... зараз їй немає чим навіть перед мною маніпулювати, коли треба моя допомога, чоловік сказав: доглядає той, кому все залишається. .. нічого живу якось непогано без тих склоків сімейних
Резвая лошадка
• 08 октября 2016
Ответ дляСвоего не предлагать
Вы с ними живете? А брат что говорит?
та ні ми окремо в дачному домику мого чоловіка .Йому батьки дали.
Резвая лошадка
• 08 октября 2016
Ответ дляСирОжино пирОжино
мені якщо чесно по суті нічого вже і нептрвбно ,просто хотіли мати прописку .Але навіть і тут нема нічого.
СирОжино пирОжино• 08 октября 2016
Ответ дляРезвая лошадка
зараз реэстрація нічого не дає, хіба виготовити якісь док-ти, то можна зробити тимчасову реєстрацію будь-де для такого, не переймайтеся так, з реєстрації не знімайтеся, хоче, хай йде до суду. Скажіть, що то все ЇЇ, а Вас лиш реєстрація цікавить...
Своего не предлагать• 08 октября 2016
Ответ дляРезвая лошадка
Автор, а брат что говорит, Вы не ответили?
СирОжино пирОжино• 08 октября 2016
Ответ дляСвоего не предлагать
вони з братом не спілкуються.
СирОжино пирОжино• 08 октября 2016
Автор, не позорьтеся, не обливайте багном свою невістку, йдіть до суду, до адвокатів і тихо-тихо вирішуйте питання. Десь Ви ’гаву зловили’, десь недооформили частину спадку вчасно, тепер чого вити як білуга, йдіть шукайте зацепки до адвокатів, бо мамина частина в будь якому разі мала ділитися на спадкоємців....
Твоя подруга• 08 октября 2016
Ответ дляРезвая лошадка
та це брат її і говорить що робити .Він дуже меркальтільна людина .Йому непотрібно ні родичів ,і взагалі нікого.
Ничего не поняла.ваш брат или ее? Кто в хате живет?
Своего не предлагать• 08 октября 2016
В таком случае автор, Вам к юристу на консультацию и в суд. Иначе нет выхода. Смысл ругаться то.
Своего не предлагать• 08 октября 2016
Ответ дляСирОжино пирОжино
Мама осознанно оформила все наследство на брата, я так поняла. Думаю суд вряд ли поможет, но попытаться нужно.
Резвая лошадка
• 08 октября 2016
Ответ дляСвоего не предлагать
брат разом з нею це все колотить .Але він закордоном .Вона і від його імені цю ситуацію старається вирішити .
Резвая лошадка
• 08 октября 2016
Ответ дляСвоего не предлагать
так.Вона сказала що я собі раду сама дам в тому житті.
Своего не предлагать• 08 октября 2016
Ответ дляРезвая лошадка
Идите к юристу и в суд. Перестаньте вообще с ней общаться. Вот прям с этой минуты, не разговариваете с ней. И не с кем не обсуждаете эту тему. Все у Вас решится.
Резвая лошадка
• 08 октября 2016
Ответ дляСвоего не предлагать
дуже дякую вам за підтримку.Я вірю що все якось вирішиться.
АБВГДэшница• 08 октября 2016
Ответ дляРезвая лошадка
я людина віруюча якщо чесно.Просто вже довели до ручки .Завтра іду сповідатися .Нагрішила через ідіотів .ГОСПОДИ ПРОСТИ!
Вы точно верующий человек? Столько матов в ваших постах! Я понимаю обиду и несправедливость ситуации, но ваша исповедь затянется надолго.
Телочка• 08 октября 2016
вам в суд надо, не выписывайтесь ни в коем случае. Вы имеете полное право на долю от родителей
СирОжино пирОжино• 08 октября 2016
Ответ дляСвоего не предлагать
можливо, але автор не сказала: хто успадкував спадок після смерті матері(за законом- автор могла не вступити у спадок вчасно, тому можна звернутися до суду та посудитися за частину спадку маминої частини чи за заповітом-кому мама хотіла тому могла відписати, то вже не посудишся)
СирОжино пирОжино• 08 октября 2016
автор, може Ви в свій час гнобили невістку, шкодили братовому щастю ? А тепер як у неї всі козирі на руках вона вирішила віддячити Вам.
Резвая лошадка
• 08 октября 2016
Ответ дляСирОжино пирОжино
та ні не гнобила і ніколи нічого їм неререшкоджала .Я не свята але бачить Бог я ніколи їх неображала .А вони завжди і гроші з нас тягнули і т.д.А потім на день на родження своєї дитини сказали що ми замало грошей дали .Вони просто завбули виключити телефон і ми все почули .Повірте і такі люди бувають .Так було з самого дитинства у всіх випадках.Ось так.