Резвая лошадка• 08 октября 2016
Брата жінка знову не дає спокою.Надоїла вже .
Фейсбук кишить всякими дурними статусами.Вже забрали собі і хату батьківську і прописатися не маю права.І ще і брудом поливає нашу сімю с...ка.Все немає сил.Дівчата що робити .Як себе вести в такій ситуації .Сама з себе нічого непредставляє село є село .Прийшла жити в нашу хату і каже що це її хата .Б..ь немаю вже сили .Все виговорилась.Чекаю нормальної поради .Всіх хто хоче понасміхатися проходити в інші теми.Дякую.
СирОжино пирОжино• 08 октября 2016
Ответ дляРезвая лошадка
та ні не гнобила і ніколи нічого їм неререшкоджала .Я не свята але бачить Бог я ніколи їх неображала .А вони завжди і гроші з нас тягнули і т.д.А потім на день на родження своєї дитини сказали що ми замало грошей дали .Вони просто завбули виключити телефон і ми все почули .Повірте і такі люди бувають .Так було з самого дитинства у всіх випадках.Ось так.
автор, проконсультуйтеся з адвокатом, та не переймайтеся.
Резвая лошадка
• 08 октября 2016
Ответ дляСирОжино пирОжино
Дякую.
Резвая лошадка
• 08 октября 2016
Ответ дляАпофиозная
Поставте собі в ФБ статус: ’щоб ти вдавилася своєю хатою!’