забиякина• 12 ноября 2016

Чим збивати температуру дитині?? СОС

Ситуація ускладнюється тим, що ми тільки в середу повернулись з лікарні з гострою кропив"янкою. Капались. Зараз приймає фенкарол. Піднялась температура, висипів жодних нема. Трошки червоне горло. Питання ЧИМ ЗБИВАТИ?
Лікар наголошував, що ліки в сиропах нам не можна. Зараз дала Рапідол в таблетці. Маю ще свічки анальдим, решта все в сиропах.
Акукарача• 12 ноября 2016
Свечку можно прставить. Цефекон Д.

СМСница• 12 ноября 2016
свеча анальдим
СМСница• 12 ноября 2016
таблетки парацетамол, нурофен
Кисельная барышня• 12 ноября 2016
Температуру сбивают врачем!
автор забиякина • 12 ноября 2016
Ответ дляКисельная барышня
Температуру сбивают врачем!
Де його взяти в суботу?
В лікарню знов їхати ой як не хочеться...
автор забиякина • 12 ноября 2016
Дівчата, а чи можна буде Ношпу, якщо не Дай Бог кінцівки похолодніють?
Холодная каша• 12 ноября 2016
возраст ребенка? мы с года даем только таблетки, но дозу парацетамола и нурофена рассчитывала врач
автор забиякина • 12 ноября 2016
Ответ дляХолодная каша
3 роки, дара Рапідол 250.
Холодная каша• 12 ноября 2016
Ответ длязабиякина
3 роки, дара Рапідол 250.
ну если дали - ждите, пока снизится

Акукарача• 12 ноября 2016
Позвоните в неотложку.
Непогодка• 12 ноября 2016
ну ждите пока, минут 30-40, пока подействует. какая хоть температура?

у нас трудно сбивается при ангине, в последний раз и ноги холодные были, после того ,как дала но-шпу, а через 30 минут нурофен, то сбилась, наконец. но ночью ребенка почему-то начало как выкручивать, то ли от перевозбуждения за целый день, то ли от нурофена или но-шпы, температура была уже 36.3 где-то в то время, я испугалась, честно говоря.
Зефирная попка• 12 ноября 2016
Ответ дляКисельная барышня
Температуру сбивают врачем!
Это что-то новое вы самостоятельно температуру не сбиваете? Врача ждёте? Это вообще конечно... супер-совет
автор забиякина • 12 ноября 2016
Ответ дляНепогодка

Була 38,4
Зараз міряю
нам в сиропах зараз не можна ліки через нелавню кропивницю
На рахунок ношпи не знаю
автор забиякина • 12 ноября 2016
Ответ дляАкукарача
Позвоните в неотложку.
Буду дзвонити консультуватись
В поліклініці вже нікого нема, буде завтра зранку черговий лікар
ХикориДикори• 12 ноября 2016
Ответ длязабиякина
Буду дзвонити консультуватись
у нас очень сложно сбивается ,не всегда выдерживается итервал между приёмами сиропов и свечей и опять гонит темпа вверх,тогда спасаюсь только летним душем и не вытиратся ни в коем случае,минус градус гарантировано в течении 15минут (а так быстрее всего действуют свечи анальдим ,цефакон ,парацетомол ))
Акукарача• 12 ноября 2016
Ответ длязабиякина
Буду дзвонити консультуватись
Если горло, то тепература сложно сбивается. Надо лечить горло.
автор забиякина • 12 ноября 2016
Ответ дляХикориДикори
В нас як коли, залежить чим хвора дитина.
2 тижні тому температура була страшенна, до 40. Піднімалась кожну годину-півтори. Падала тільки до 38,7. Я задень збила раз 6. Це та напевно інші медикаменти викликали кропивницю.
Душ для нас не варіант, її переважно знобить,
автор забиякина • 12 ноября 2016
Ответ дляАкукарача
Зараз дивилась горло, воно норальне повністю! Може вперше я погано подивилась.
Вже консультувалась на швидкій, до нашої дільничої додзвонитись не можу.
Я просто без поняття що з дитиною знову.
Непогодка• 12 ноября 2016
Ответ длязабиякина
Була 38,4
Зараз міряю
На рахунок ношпи не знаю
попробуйте, если ноги-руки не холодные, завернуть в мокрую простынь, только смочите ее в теплой воде. и периодически полощите, и опять туда ребенка.

у нас тоже аллергик, сбиваю рапидолом, или нурофен таблетки, но они с 6 лет.

автор забиякина • 12 ноября 2016
Ответ дляНепогодка

Зараз збилась температура, дитина навіть їсти захотіла. Таблетки чоловік купить, буду ділити.
Я ще змочую голову водою теплою та даю висохнути, щоб не перегрівалась. Читала колись.
ХикориДикори• 12 ноября 2016
Ответ длязабиякина
вызовите частного врача на дом ,если видите что не справляетесь не ждите))
автор забиякина • 12 ноября 2016
Ответ дляХикориДикори
Зараз нормально. В разі чого викличу швидку. Вже втретє за останній місяць.
Просто зараз нема симптомів, я не знаю що з нею. Тільки в середу виписались з алергології. Перед тим було щось типу ротавірусу з температурою жахливою, перед тим ГРВІ з важким кашлем, ще перед тим також понос з ацетоном.
Я вже просто холодна.
Минулого тижня мали йти в цирк, сьогодні на концерт. Прийшли називається
Приму в дар• 12 ноября 2016
Не розумію, для чого збивати температуру???? щоб угробити зовсім дитині імунітет??? Чому ви всі так не любите своїх дітей? Дайте дитині одужати самостійно! Не ставте дрючки в колеса дитячому імунітету своїми жарознижувальними!
Почитайте: https://www.babyblog.ru/community/post/diseases/30...