hrushyk• 21 июля 2013

Ось це залетіло у вікно. Хто воно таке ?

Годину тому,впало з вікна на балкон,з мишею у дзьобі.Розумію,що хижак,бо хапає лапами та дзьобом дуже боляче.Випустити на вулицю шкода,бо ще не літає,коти вполюють і з"їдять.Хочу доглянути його поки не почне літати.А як правильно не знаю ...
автор hrushyk • 22 июля 2013
Ответ дляЯичница с беконом
триллер ,автор как ваш квартирант поживает
Добре ) Хотіла зенести в зоопарк,чоловік категорино проти,бо каже що так птах навіки залишиться у неволі,сказав що залишимо,підгодуємо і випустимо.Їсть добре,з апетитом,воду дали з піпетки.Зараз активний,бігає (благо балкон величезний),обкакав прадв трохи вже його,але то таке,відмиємо ))

katie_777• 22 июля 2013
пустельга, скорее всего

хотя, если это птенец, то крупноват для пустельги
автор hrushyk • 22 июля 2013
Ответ дляkatie_777
пустельга, скорее всего

вчора більшістю голосів ідентифікували його як сокола )
Nikocha• 22 июля 2013
Ответ дляhrushyk
Красивая птица, я б точно в зоопарк не отнесла. У меня из экзотики только летучая мышь жила - залетела на балкон и стукнулась.
Бабушка Бетман• 22 июля 2013
http://www.mybirds.ru/groups/hish/ может что-то полезное найдете
Юлисейка• 23 июля 2013
Не отдавайте, пожалуйста, его в зоопарк, вчера смотрела передачу 1+1 ’Гроші’- показывали как издеваются над животными в зоопарках, цирках, как их продают, бьют, калечат, не кормят !!!
Eskanna• 24 июля 2013
оставляйте себе, они легко обучаются и кормить их очень просто)

dergus• 26 июля 2013
автор, как Ваша птичка?))
katie_777• 26 июля 2013
и мне интересно. Как ваш питомец?
автор hrushyk • 26 июля 2013
Ответ дляkatie_777
и мне интересно. Как ваш питомец?
Всім доброго дня! Птусик почуває себе добре,кішці вчора продемонстрував хто в домі хазяїн,пройшовся кігтями їй по мордочці,тепер вона його 10 дорогою обходить ).Їсть добре,навіть дуже,вже о шостій ранку будить мене криками,кидаю кусок мяса і знову спокій до обіду ).Пою з пипетки.Вже трохи літає по балкону,але ще досить погано.Думаю ще недвлі дві йому точно треба,щоб почати літати.
Ifsogirl• 26 июля 2013
Ему можно что-то типа насеста придумать. Чтобы он не бегал по полу,а пытался взлететь на него и слетать обратно.
автор hrushyk • 26 июля 2013
Ответ дляIfsogirl
Я вже придумала і він ним активно користується.В малої на деревяній підставці стоїть дошка для малювання,дошку поки що зняли і він цю підставку облюбував )
Ifsogirl• 26 июля 2013
Ответ дляhrushyk
Здорово!))) Вы молодец)))
dergus• 26 июля 2013
автор, спасибо Вам))
Счастливая Счастливая• 27 июля 2013
Ответ дляhrushyk
От меня благодарочка! Молодчина, Автор!
автор hrushyk • 27 июля 2013
Ответ дляСчастливая Счастливая
От меня благодарочка! Молодчина, Автор!
DanaS• 16 августа 2013
Ответ дляhrushyk
как жпль, что так долго не посещала советчицу
DanaS• 16 августа 2013
Ответ дляСкользкая
соколенок, я бы сказала. Не сова точно. Вот сова, у нас в балконной перегородке уже 4 года живут
сычики домовые! вреднули редкие)))
Аноним Анонимыч• 21 сентября 2013
Не відлдавайте в зоопарк!!!
випустіть на волю.але тільки не в зоопарк!!!

Аноним Анонимыч• 21 сентября 2013
Ответ дляЮлисейка
та це і без телевізора понятно!подивіться які ті тварини бідні і недоглянуті..чого вартують наші страуси в Тернополі....