Годину тому,впало з вікна на балкон,з мишею у дзьобі.Розумію,що хижак,бо хапає лапами та дзьобом дуже боляче.Випустити на вулицю шкода,бо ще не літає,коти вполюють і з"їдять.Хочу доглянути його поки не почне літати.А як правильно не знаю ...
Ответ дляЯичница с беконом
триллер
,автор как ваш квартирант поживает
Добре ) Хотіла зенести в зоопарк,чоловік категорино проти,бо каже що так птах навіки залишиться у неволі,сказав що залишимо,підгодуємо і випустимо.Їсть добре,з апетитом,воду дали з піпетки.Зараз активний,бігає (благо балкон величезний),обкакав прадв трохи вже його,але то таке,відмиємо ))
Ответ дляhrushyk
Красивая птица, я б точно в зоопарк не отнесла. У меня из экзотики только летучая мышь жила - залетела на балкон и стукнулась.
Ответ дляkatie_777
и мне интересно. Как ваш питомец?
Всім доброго дня! Птусик почуває себе добре,кішці вчора продемонстрував хто в домі хазяїн,пройшовся кігтями їй по мордочці,тепер вона його 10 дорогою обходить ).Їсть добре,навіть дуже,вже о шостій ранку будить мене криками,кидаю кусок мяса і знову спокій до обіду ).Пою з пипетки.Вже трохи літає по балкону,але ще досить погано.Думаю ще недвлі дві йому точно треба,щоб почати літати.
Ответ дляIfsogirl
Ему можно что-то типа насеста придумать. Чтобы он не бегал по полу,а пытался взлететь на него и слетать обратно.
Я вже придумала і він ним активно користується.В малої на деревяній підставці стоїть дошка для малювання,дошку поки що зняли і він цю підставку облюбував )
Счастливая Счастливая• 27 июля 2013
Ответ дляhrushyk
От меня благодарочка! Молодчина, Автор!
Аноним Анонимыч• 21 сентября 2013
Не відлдавайте в зоопарк!!!
випустіть на волю.але тільки не в зоопарк!!!
Аноним Анонимыч• 21 сентября 2013
Ответ дляЮлисейка
Не отдавайте, пожалуйста, его в зоопарк, вчера смотрела передачу 1+1 ’Гроші’- показывали как издеваются над животными в зоопарках, цирках, как их продают, бьют, калечат, не кормят !!!
та це і без телевізора понятно!подивіться які ті тварини бідні і недоглянуті..чого вартують наші страуси в Тернополі....