Девченки, мы из Житомира. У малыша 2,5 годика гинекомастия (увеличина грудная железа). Своих эндокренологов прошли, ничего не выяснили. Советуют обратится в Охмадет. Может кто знает эндокринолога хорошего и как туда попасть? Всем спасибо за советы!
Челюскина• 02 декабря 2016
поки будете шікарів шукати і бігати по консультаціям, - зверніться в станишівку або в міську дитячу лікарню і попросіть аби дозволили вам пролікувати дитину методом хвильової терапії колбуна.