Тень льва• 07 декабря 2016
Допоможіть у виборі оверлока
Стою перед вибором оверлока, в ціні дуже не можу розбігтись, тому вибір впав на Janome декількох моделей ArtDecor724D, MyLock210D, ArtStyle4057, T90D, MyLock087DW. Беру для дому, використання часте, майже кожного дня. Тому бажано виносливий, не дуже шумний, в роботі не капризний) більше схиляюсь до 210D і t90d, але до останнього, немає ніяких відгуків. Які оверлоки у вас? Підкажіть, будь ласка, на що більше звертати увагу)
Тень льва
• 07 декабря 2016
Ответ дляКривая спроса
Якість оверлока прямопропорційна масі та потужності.
Так в більшості з тих, що навела приклад, схожі маса і потужність.
Кривая спроса• 07 декабря 2016
Ответ дляТень льва
Тому і Ви не можете вибрати, а я порекомендувати )))