Пьяная вишня• 11 декабря 2016
Що це він мав на увазі?
Зустрічаємось. Зараз маємо непорозуміння, трохи посварились. Я в переписці виказала своє невдоволеня. Він пише:
-Хочеш мене послати, вперед. Я не відступлюся.
Що це він мав на увазі?
Отполированный Артем• 11 декабря 2016
вын наполягає на тому що був правий, і якщо ви це не сприймете - то Ваші стосунки закінчаться.
Сиреневая цапля• 11 декабря 2016
Классный раздел выбрали - Досуг. Развлечения. Выбрали бы другой, думали бы по - другому.
Пьяная вишня
• 11 декабря 2016
Ответ дляIshtar
что он не изменит своего мнения по Этому вопросу.
Так питання вже вирішене в пинципі. Я не розумію це він не прти щоб я його послала, чи навпаки буде проти.
Пьяная вишня
• 11 декабря 2016
Ответ дляНадувная пыль
Він навпаки не хотів щоб я закінчувала відносини. Ще годину тому казав щоб я запокоїлась та не робила помилок. А тепер ця фраза загнала мене у ступор.
Пьяная вишня
• 11 декабря 2016
Ответ длятянитолкайка
Это вы та что презервативы нашла?
ні, це не про мене. А що у презервативах поганого?
тянитолкайка• 11 декабря 2016
Ответ дляПьяная вишня
Манера общения у девочки как у вас 100%ная.
Пьяная вишня
• 11 декабря 2016
Ответ длятянитолкайка
А по темі що скажете?
тянитолкайка• 11 декабря 2016
Ответ дляПьяная вишня
А по темі що скажете?
Что вы тошнотик. Нормальный парень у вас и не напрягайте. А то убежит и будет прав. Подрастёте поймёте.
Пьяная вишня
• 11 декабря 2016
Ответ длятянитолкайка
Парень? Де я таке написала? Чоловіку вже за 40. І до чого тут презервативи я так і не зрозуміла. З сексом у нас все ок.
ПростоБелка• 11 декабря 2016
Так запитайте в нього: Вiд чого саме ти не вiдступишся, вiд свого категоричного судження, чи вiд вiд стосункiв
Пьяная вишня
• 11 декабря 2016
Ответ дляПростоБелка
Я запитала вже. Він написав:
-Як би і що ти там не думала, бажаю спокійної ночі і прокинутися з посмішкою на обличчі. Все у тебе буде добре.
Тим самим завів мене в ступор ще більше. Що думати?
ПростоБелка• 11 декабря 2016
Схоже на те, що вiн натякає на кiнець стосункiв. Або грається. Треба можливо вiдписатися, що в вас i так все добре, було i буде. Якщо буде нагода, то натякнiть, що треба достойно не тiльки починати стосунки, але й завершувати, з повагою i без натякiв, не по смс, а у вiчi. Але якщо буде нагода, а так я бiльше не переписувалася.
ПростоБелка• 11 декабря 2016
* я Б бiльше не переписувалася. Але то на мiй характер i витримку))) можна й шкандаль невеличкий видати, пару випустити, але завтра))
ПростоБелка• 11 декабря 2016
А можливо просто перемовчати i вiн зламається, не витримає i здасть позицiю, тут важлива витримка i достойна поведiнка
Бабайко• 11 декабря 2016
Да.лучше всего отморозиться.это очень его заденет.но нужна выдержка!и будете на коне