Люблю кетчуп• 13 декабря 2016
робота в Данії
Дівчата,у кого знайомі або рідні працюють в Данії,розкажіть чи там високі зп як розповідають у агенствах?
Люблю кетчуп
• 13 декабря 2016
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Так,на фермі.Але він взагалі ’тепличний’ ,проте ’вижив’))
Просто вставати рано ,ну як і скрізь в С/г )
найстрашніше напевно не робата,а просто рідних не бачити
ЛолитаНеРазлита• 13 декабря 2016
Ответ дляЛюблю кетчуп
був на фермі? За роботу знаю,що важко
Ну і ферми там не такі як у нас ,відповідно і все приладдя механізовано.
Люблю кетчуп
• 13 декабря 2016
Ответ дляЛолитаНеРазлита
думала такі як в нас
ЛолитаНеРазлита• 13 декабря 2016
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ой ,я Вас прошу,рік пролетів швидко.Коли їхав,то рідні таку трагедію зробили))
Протягом року приїжджав раз чи то два точно не пам´ятаю.
За дві місяці віддав борги за дорогу і документи.Скільки платили не признаеться,но чула краем вуха ніби як 1000 дол.Іздили в Німеччину на вихідних.До норм.людей попав можливо просто.
Казав,що споч було незвично рано вставати в 4.40 припустимо і на ферму йти.А ле не весь день там.
Якщо хочете,можу розпитати трохи))буду зідзвонюватись прблизно в чт/пт з ним.
Аа,ще важливо,шукайте надійне агенство.Не шарлатанів.
Люблю кетчуп
• 13 декабря 2016
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Якщо можна розпитайтеся,можливо за агенство скаже.Просто я дійно боюсь ,що обдурять і тд
Гага Газу• 13 декабря 2016
Ответ дляЛюблю кетчуп
На ферму можно только при наличии с/х образования. Иначе визу не дадут.
Если у Вас нет образования соответствующего, то развод, не верьте.
Инфо 100%, это я Вам как с/х работник, работавший в нескольких странах говорю.
ЛолитаНеРазлита• 14 декабря 2016
Ответ дляГага Газу
В випадку ,про який писала я,освіти С/г не було.Але вони отримували не робочу візу,а контракт типу на практику .Якось так.
А взагалі ,скільки українців працює в Данії,можна подумати всі з освітою)
Про сг працівника працювавшого в декількох країнах цікаво...це як?
ЛолитаНеРазлита• 14 декабря 2016
ще знання англійської мови на побутовому рівні(розуміти і спілкуватись )
було як вимога.
ЛолитаНеРазлита• 20 декабря 2016
Ответ дляЛюблю кетчуп
Геть забула відписати.я запитувала.він їздив з допомогою знайомого який на той час уже там працював,далі вони оформляли документи але місце робоче агенство не шукало тільки допомагало з документами оформленням ніби так як правильно зрозуміла.
Люблю кетчуп
• 20 декабря 2016
Ответ дляЛолитаНеРазлита
шкода,в мене таких знайомих немає.Шукаю агенство(