как тебе такое илон маск• вчера в 14:08
Таке плаття на весілля до сина?
Весілля влітку. Дивлюсь таке плаття. Колір ще можливо зміню але фасон подобається. Що скажете не занадто? Своє фото додаю.
З понеділка на дієті• вчера в 18:31
Ответ длякак тебе такое илон маск
Та да, добряче треба підняти, щоб по колінах не били😂. Плюс зараз худію.
Мама вогонь.
Як незаміжня, будете наступним своє весілля гуляти.
как тебе такое илон маск
• вчера в 18:33
Ответ дляЗаліковий троль
Автор, у вас чудова фігура. Варіант з легкими рукавами не розглядаєте. За кольором не білий, якийсь інший, бо все ж білий колір нареченої.
Хотіла б але липень місяць, а якщо жара?
как тебе такое илон маск
• вчера в 18:34
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Мама вогонь.
Та нє маю женіха , 26 років разом❤️
З понеділка на дієті• вчера в 18:35
Ответ длякак тебе такое илон маск
Та нє маю женіха , 26 років разом❤️
Круто. Реально круто виглядате.
Точу ляси• вчера в 18:54
Ответ дляМрії у вирії
Може ,мені в цьому році пʼятдесят,і хай переживуть наші порадниці ,я також ношу такі плаття😂,фото зроблене два місяці тому
Вы выглядите шикарно и платье уместно и, скажем так, видно класс.
И фигура волшебная.
У автора читается желание соперничать с невестой и это многих задевает.
Дело не в том что платье по возрасту/груди. Дело в том что оно откровенное, достаточно провокативное и практически белое.
И фигура волшебная.
Топтунша• вчера в 18:55
Ответ дляМрії у вирії
Где оно такое же, в каком месте?
как тебе такое илон маск
• вчера в 19:00
Ответ дляТочу ляси
И фигура волшебная.
Нащо мені з нею сопєрнічати? Молода дівчина, майбутня дружина чоловіка? Не перекладайте свої страхи на мене. Я адекватна нормальна, син в хороших відносинах, постійно приїзджає і запрошує до себе бо живе в іншому місті. Але за три роки я там раз була , бо мені лінь🙈
Ласковая_львица• вчера в 19:04
Ответ длякак тебе такое илон маск
Я не хочу ТЦ вони всі так кидаються, в тих бутіках. Я буду брати в інеті з приміркою
Ідіть у вихідні, коли в ТЦ багато людей і консультанти фізично не можуть ’кинутися’ на всіх.
Ви матимете змогу ознайомитись з асортиментом. А потім, попередивши консультантів що сьогодні тут і зараз не купите, приміряйте декілька екземплярів
Знову Я• вчера в 19:05
Ответ дляЦікавий писочок
Может свадьба в бело-бежевых тонах (как раз осенью на такой была). А так, да, странно матери жениха быть в цвете невесты (в принципе, как и гостям). Еще будет как с Бекхэмами
Судя по их лицам, то Виктория себя просто смонтировала рядом. Или не Виктория
Ласковая_львица• вчера в 19:12
Ответ дляЦікавий писочок
Вы про Викторию? Невестка Виктории же обиделась, что мама жениха была главной на ее свадьбе и пыталась затмить невесту, отсюда и конфликт. А фото - это прикол
Там невістка ще й прибрехати не посоромилась.
Особливо про перший танець і весільну сукню
Та й в цілому у неї буйно уява. Бачить те, чого не було
Ласковая_львица• вчера в 19:12
Ответ дляМрії у вирії
Ну не правда, не таке плаття.
У Вас класний верх, який Вам дуже пасує.
Виглядає лаконічно і вишукано.
Немає численних складочок на декольте і на бедрах.
Класно. Автору можна взяти на замітку
Виглядає лаконічно і вишукано.
Класно. Автору можна взяти на замітку
Престидижитатор• вчера в 19:10
Автор, надо мерять и смотреть. Ваша грудь к земле висит, придётся брительки дотачивать
Уходя дверю не хлопать• вчера в 19:11
Ответ дляПургену мне
Це все на асосі наприклад
синя шикарна
Христя в тiстi• вчера в 19:11
Ответ длякак тебе такое илон маск
Чого? В мене є груди🤷🏼♀️ і воно не виваленно ж
Негарні у вас
Ласковая_львица• вчера в 19:11
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ви красотка❤️ плаття у вас інше воно закрите
Беріть на замітку фасон
Пожарник• вчера в 19:19
Ответ дляМрії у вирії
Ваше платье и в 60 можно надеть. Оно и близко не похоже на платье из старпоста
Пожарник• вчера в 19:21
Ответ длякак тебе такое илон маск
Я считаю, что по поводу платья на такое важное мероприятие, вам надо советоваться с сыном и мужем. Я тоже мама взрослого сына, и у меня тоже отличная стройная фигура, но такое платье я бы не надела... Оно выглядит дешево для такого мероприятия. Или разрез, или тонкие бретели, или декольте. Но не все вместе в одном фасоне. Вы же не в ночной клуб идете.
Мовчу, але хочу• вчера в 19:43
Дурной тон приходить в белом, бежевом, кремовом на свадьбу. Уже говорено-переговорено. Остальное на ваш вкус.
Цирк на дроті• вчера в 20:19
Нужно грудь чтобы была не отвисшая , или чтобы чучуть . Платье ок , но вырез бы чуть меньше . Фигура у вас нормальная
Цирк на дроті• вчера в 20:28
Ответ длякак тебе такое илон маск
Для этого платье важнее не наличие большой груди , а чтобы грудь не висела и была красивой формы
Цирк на дроті• вчера в 20:29
Ответ длякак тебе такое илон маск
У вас ок фигура . Зачем худеть
Цирк на дроті• вчера в 20:31
Ответ дляБентливуман
з декольте у вас теж добре. просто бюст з гарним пуш апом треба . все у вас добре. не слухайте цих жаб
Зачем вы людей оскорбляете
ТебеОноНадось• вчера в 20:32
ну как красивая женщина так обязательно обосрут)...автор, вы прекрасны и платье прекрасно! счастья сыну и приятного праздника
Цирк на дроті• вчера в 20:35
Ответ дляШкала Радощів
Ой, ну не треба ото
Тут фигура другая вообще
Цирк на дроті• вчера в 20:35
Ответ длякак тебе такое илон маск
Це не моя тема вспокойтесь.
Так видно , что фигуры разные
Локшина на вухах• вчера в 20:37
Автор, у меня было такое же платье на свадьбе у дочки. Может цвет чуть более бежевый. Так что берите смело. Будет супер!
Точу ляси• вчера в 20:41
Ответ длякак тебе такое илон маск
Тоді вдягніться відповідно і не в біле. Менше кокетства, і оцього ’мені вже хх’ але більше 27 не дають і треба груди показати. І поводьтеся як мати нареченого, жіночка яка виховала чоловіка і рада прийняти його дружину як доньку та породнитися з сім´єю дівчини. Таке від вас мусить йти повідомлення.
А не, я вже 26 років заміжня але ще одного і ноги є і цицьки. Всі мужики мої всі жінки заздрять бо в 45 вже баби. Тьфу
Не той привід.
Цирк на дроті• вчера в 20:46
Ответ дляЛеопардові панчохи
фото
Вообще другая фигура . Полнее и грудь другая
Точу ляси• вчера в 20:46
Ответ длякак тебе такое илон маск
У вас гарна фігура і груди і ноги, але можна вибрати щось що демонструє гідність і впевненість.
Не світлого кольору і що не буде вас ’дешевити’.